کد خبر : ۹۴۱۹۸ دسته : اقتصادی , تاریخ انتشار : ۱۳:۰۲ - پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵
اندازه فونت نسخه چاپی

انجام پروازهای فرودگاه‌‌های مشهد و مهرآباد با تأخیر/ لزوم تماس مسافران‌ قبل از پرواز با اطلاعات فرودگاه

به گزارش مفتاح، به علت بارش برف و انجام برخی پروازها با تأخیر یا ابطال آنها خصوصاً در فرودگاه‌‌های مهرآباد و شهید هاشمی‌نژاد مشهد، مسافران‌ قبل از عزیمت به فرودگاه جهت اطلاع از وضعیت پروازهای خود با شماره ۱۹۹ از تهران و شماره‌های ۴۴۶۶۵۵۱۹ و ۴۴۶۶۵۵۲۴ از شهرستان‌ها تماس بگیرند.

با شروع بارش برف و نزولات آسمانی و مه، پروازهای فرودگاه مهرآباد‌ با تأخیر انجام می‌شود.

مسافران‌ فرودگاهی ‌قبل از عزیمت به فرودگاه جهت اطلاع از وضعیت پروازهای خود با شماره تماس‌های 199 برای تهران و شماره‌های 44665519 و 44665524 از شهرستان‌ها تماس بگیرند.

طبق اعلام روابط عمومی شرکت فرودگاه‌‌ها و ناوبری هوایی ایران، با توجه به بارش سنگین برف، عملیات برف‌روبی از ساعت ٢٣ شب گذشته‌ سطوح پروازی چندین مرتبه پاکسازی شده است.

* کنسل شدن ٨ پرواز ایر‌تور به دلیل بدی آب و هوا

طبق اعلام شرکت هواپیمایی ایران ایرتور، تا کنون ٨ پرواز این ایرلاین به دلیل بدی آب و هوای مشهد و تهران و کاهش دید افقی لغو شده است.

شماره پروازهای ٩٥٦، ٨٥٧، ٩٦٤، ٩٦٥، ٩٦٠، ٩٦١، ٨٠٦٠ و ٨٠٦١ که مسیرهای تهران – اهواز – تهران و تهران – مشهد – تهران و مشهد-تهران-مشهد هستند باطل اعلام شده‌اند.

بقیه پروازها تا مساعد شدن وضعیت جوی و افزایش دید افقی در فرودگاه های مشهد و تهران در حال انتظار است؛ ‌مسافران‌ قبل از عزیمت به فرودگاه با اطلاعات پرواز به شماره ١٩٩ تماس بگیرند.

پرواز‌های فرودگاه های بین المللی هاشمی نژاد مشهد از سرگرفته شد‌

با کاهش بارندگی و افزایش دید افقی، پروازهای ورودی و خروجی فرودگاه های بین المللی مشهد از سر گرفته شد.

طبق اعلام شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، با تلاش‌مدیران و مهندسان و کارکنان فرودگاه‌های بین المللی مشهد و پاکسازی مستمر سطوح پروازی و با افزایش دید افقی همه‌ پروازهای این فرودگاه‌ها از سرگرفته شد.

با توجه به تاخیر صورت گرفته در پروازهای صبحگاهی انتظار می‌رود پروازهای امروز با تغییراتی صورت بگیرد مسافران آخرین تغییرات پروازی خود را از طریق شماره 199 اطلاعات پرواز فرودگاه های کشور جویا شوند.

* پرواز‌های فرودگاه‌ بین‌المللی‌ مهرآباد از سرگرفته شد

با کاهش بارندگی و افزایش دید افقی پروازهای ورودی و خروجی فرودگاه های بین المللی امام خمینی و مهرآباد از سر گرفته شد و به شرکت ها هواپیمایی ابلاغ شد که می‌توانند پروازهای خود را از سر بگیرند.

با تلاش‌ مدیران و مهندسان و کارکنان فرودگاه‌ مهرآباد و پاکسازی سطوح و با افزایش دید افقی همه‌ پروازهای این فرودگاه‌ آغاز شد.

با توجه به تاخیر صورت گرفته در پروازهای صبحگاهی انتظار می‌رود پروازهای امروز با تغییراتی صورت بگیرد، مسافران آخرین تغییرات پروازی خود را از طریق شماره 199 اطلاعات پرواز فرودگاه‌های کشور جویا شوند.

منبع: فارس

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 10 =


صوت و فیلم

گزارش تصویری