درباره ما
18:06 1398/02/27
پایگاه اطلاع رسانی مفتاح به نشانی WWW.MEFTAHNEWS.IR در چهارچوب اهداف مقدس انقلاب و نظام جمهوری اسلام ایران به امر اطلاع رسانی به منظور ارتقای سطح بصیرت و آگاهی عمومی می پردازد و در این زمینه، خود را متعهد به اصول و ارزش هایی می داند و بر این باور است که برآیند مجموعه عملکرد خود نباید موجب وارد کردن خدشه ای به این اصول و ارزش ها شود و در سست کردن پایه های مشروعیت و مقبولیت نظام جمهوری اسلامی تأثیر گذارد، بلکه می بایست موجب تحکیم پایه های نظام و ارزش ها شود.

 

اصول و عقاید مورد نظر مفتاح:
1 ـ اعتقاد به اینکه دین اسلام، دین کامل و برحق الهی برای سعادت بشریت در همه ادوار تا آخرالزمان است و تشیع به عنوان مصداق اسلام ناب محمدی (ص) است.
2 ـ اعتقاد به اینکه بر پایه اعتقادات شیعه اثنی عشری در زمان غیبت کبری ولایت امت به عهده ولی فقیه است و اطاعت از وی را بر خود فرض دانسته و حضرت آیت الله خامنه ای را مصداق ولی فقیه در عصر حاضر می دانیم.
3 ـ اعتقاد به قانون اساسی نظام جمهوری اسلامی به عنوان میثاق ملی و تفسیری عملی و اجرایی از نوع حکومت مشروع شیعی و ولایی در عصر حاضر
4ـ اعتقاد به حفظ منافع ملی هم در عرصه جغرافیایی، یعنی ایران و هم مردم کشور که در تابعیت نظام زندگی می کنند و به قانون اساسی پایبند هستند.
5ـ اعتقاد به ارزش های نظام و تقدس مصادیق آن از جمله امام (ره) اصل روحانیت، شهدا و ایثارگران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، ارزش های اخلاقی و فرهنگی اسلامی، عدالت و مبارزه با ظلم و مفاسد در ابعاد مختلف.
6 ـ اعتقاد به حفظ حیثیت و کرامت انسانی آحاد مردم مسلمان و آزادی های مشروع آنان و پرهیز از ورود به حوزه شخصی و خصوصی زندگی آنان، مگر در مواردی که موجب تعرض به حقوق و اغفال مردم و آمیخته به مسائل اجتماعی و دارای تبعات سیاسی، فرهنگی و اجتماعی شود.
7 ـ توجه و تأکید به حفظ مصلحت اسلام، نظام اسلامی و ارکان آن به گونه ای که اطلاع رسانی و افشای مطالب موجب تضعیف کلیت ارزش های مورد احترام نشود که البته این به معنای ترجیح منافع و آبروی افراد منتسب به حکومت و نظام بر منافع و آبروی نظام و ارزش های آن نخواهد بود.
 
 با ما از این طریق در تماس باشید:
نشانی: اصفهان، خیابان پروین اعتصامی، نبش خیابان آل خجند، مجتمع آفتابگردان، واحد5
تلفن:03132502984
دورنگار:03132502984
ایمیل: MOSHAVER_YAR@YAHOO.COM  
صاحب امتیاز و مدیرمسئول: حسین صادق زاده پوده
سردبیر: زهره سادات کاظمی
دبیر سرویس فرهنگی: منیره فهامی
دبیر سرویس ورزشی:حسین کیانی
همکار سرویس ورزشی:رضا دهقانی
همکار سرویس ورزشی:احمد سرایی زاده
دبیر سرویس بین الملل:احمدرضا دلیران فیروز 
دبیر سرویس سیاسی: احسان ابوطالبی 
دبیر سرویس اقتصادی: محمد کاظمی
همکار سرویس اقتصادی:حمید محمدی
دبیر سرویس حقوقی:دکتر مهدی صالحی 
همکار سرویس حقوقی:حامد پیرزاد
مسئول فنی: امیرحسین حبیبی