کد خبر : ۸۲۰۵۳ دسته : اصفهان , تاریخ انتشار : ۹:۰۱ - جمعه ۱۳ اسفند ۱۳۹۴
اندازه فونت نسخه چاپی
رئیس مجمع امور داوری و میانجیگری استان اصفهان:

قوانین صنعت گردشگری نیازمند به روزرسانی است

به گزارش مفتاح، به نقل از روابط عمومی مجمع امور میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان، رضا برادران اصفهانی در جلسه مشترک مجمع امور میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان که در هتل عباسی اصفهان برگزار شد، اظهار کرد: قوانین صنعت گردشگری نیازمند به روزرسانی است.

وی با بیان اینکه دوران آزمون و خطا در دنیا به سر رسیده است، اضافه کرد: با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و خدمات گسترده قوانین نیز نیازمند به روز رسانی هستند.
رئیس مجمع امور داوری و میانجیگری استان اصفهان تصریح کرد: قوانین خوب گردشگری در دنیا می توانند بومی سازی شده و مورد استفاده قرار گیرند.
برادران اصفهانی تصریح کرد: دانشگاه و ظرفیتی که برای پژوهش در نقاط ضعف گردشگری کشورها دارد می تواند در این زمینه راهگشای قانون‌گذاران باشد.

وی همچنین با اشاره به اتفاق خوشایند تأسیس مدرسه هتلداری در اصفهان برای اولین بار در کشور گفت: این یکی از آرزوهای دیرین فعالان این عرصه بود که امروز با همیت بخش خصوصی به نتیجه رسیده است.

برادران خاطرنشان کرد: کمیسیون حقوقی مجمع گردشگری استان اصفهان از تمام پیشنهادات متخصصان در این عرصه استقبال می کند.
رئیس کمیسیون میراث فرهنگی و موزه‌داری مجمع گردشگری استان اصفهان نیز در این مراسم با اشاره به ظرفیت‌های متنوع و شگفت‌انگیز اصفهان در حوزه میراث فرهنگی اظهار کرد: اشیا نفیس و قیمتی بسیاری در اصفهان وجود دارد که به دلیل کمبود مکان برای نمایش در خانه‌ها نگهداری می شود .

سید احمد عطایی افزود: با چشم انداز روشن صنعت گردشگری در عصر پساتحریم انتظار می‌رود که ورود گردشگران به ایران افزایش یابد و لذا ما باید برای افزایش ماندگاری گردشگر و افزایش جاذبه‌های گردشگری اقدام کنیم.
وی خاطرنشان کرد: اصفهان ظرفیت برگزاری حراج‌ها و نمایشگاه‌هایی در سطح بین‌المللی را دارد که امیدواریم این موضوع در آینده اتفاق بیفتد.

منبع:

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − سیزده =


صوت و فیلم

گزارش تصویری