15:37 1402/11/16

به گزارش پایگاه خبری مفتاح و به نقل از  اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان، دوشنبه شانزدهم بهمن‌ماه، در جریان سفر به شهرستان فریدن در ایام الله دهه فجر و در جمع خبرنگاران این شهرستان، گفت: در ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و در ادامه برنامه افتتاحیه‌ها در سراسر استان با همراهی مدیران کل دستگاه‌های اجرایی مرتبط در شهرستان فریدن حضور یافتیم و از برخی پروژه‌های این شهرستان بازدید کردیم و شاهد افتتاح و بهره‌برداری برخی دیگر از پروژه‌های شهرستان فریدن بودیم.
وی ادامه داد: در بخش راهسازی پروژه‌های خوبی از جمله باند کندرو تقاطع غیرهمسطح (نهرخلج_درختک) و جاده سه راهی (نماگرد_داران) افتتاح شد.
دکتر مرتضوی گفت: حدود ۴۶ میلیارد تومان اعتبار حوزه راهسازی به شهرستان فریدن از سال گذشته تاکنون اختصاص یافته است که منجر به افتتاح پروژه‌های این حوزه شد.
استاندار اصفهان بیان کرد: در حوزه کشاورزی شهرک گلخانه‌ای که از سالهای گذشته نیمه کاره مانده بود با ۷۵ میلیارد تومان اعتبار مورد بهره‌برداری قرار گرفت.


دکتر مرتضوی گفت: اورژانسی که در سفر شهرستانی به این شهرستان مصوب شده بود پیشرفت قابل توجهی داشته و تا پایان سال تجهیزات کامل این مجموعه نصب خواهد شد و این اورژانس یکی از بهترین مراکز اورژانسی منطقه غرب استان خواهد شد.
وی ادامه داد: در سایر پروژه‌ها نیز درصدد هستیم با تأمین اعتبار مورد نیاز شاهد افتتاح و بهره‌برداری از طرح‌های خدماتی و آموزشی این شهرستان باشیم.
استاندار اصفهان اظهار کرد: با پیش بینی در ستاد سفر استان درصدد هستیم پروژه‌های زمین مانده را به سرانجام برسانیم.
دکتر مرتضوی افزود: ۷۰ درصد از مصوبات سفر شهرستانی شورای اداری استان به شهرستان فریدن عملیاتی شده است و درصدد هستیم ۳۰ درصد باقی مانده را ساماندهی کنیم.
وی ادامه داد: در سال جاری ۵۷۳ میلیارد تومان اعتبار برای افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی و خدماتی شهرستان فریدن اختصاص یافته است.

مطالب پیشنهادی