به گزارش مفتاح، سردار حسین اشتری در حاشیه بازدید میدانی از منطقه سیل زده شهرستان آق قلا، ضمن تسلیت شهادت حضرت امام موسی کاظم (ع) در جمع خبرنگاران، اظهارداشت: خوشبختانه همکاری بسیار مطلوب مردم با مسئولان، نیروهای مسلح، نیروی انتظامی و دیگر دستگاه های حاضر در مناطق سیل زده موجب شد، مشکل خاص امنیتی و انتظامی تا این لحظه گزارش نشود.

وی به دستورات مقام معظم رهبری به رئیس ستادکل نیروهای مسلح مبنی بر کمک رسانی به مردم مناطق سیل زده اشاره و خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی در کنار سایر نیروهای مسلح اعم از سپاه، ارتش،بسیج و... برای کمک به مردم این مناطق با بهره‌گیری حداکثری از تمام توان و امکانات مهندسی، لجستیکی، توزیع مواد غذایی و دارویی به منظور تامین نظم و امنیت منطقه، بازگشت شرایط به حالت عادی، و کمک و امدادرسانی به هموطنان آسیب‌دیده از سیل وارد عمل شد.

فرمانده ناجا به اعزام نیروهای کمکی از سایر استان ها برای تامین نظم و امنیت و کمک رسانی به مردم این مناطق اشاره و بیان کرد: دریابانی استان گلستان با بهره گیری از امکانات خود نظیر قایق موتوری در حال انتقال و جابجایی مردم در منطقه است.  

عالی ترین مقام انتظامی کشور ادامه داد: در گفت و گو با تعداد زیادی از مردم منطقه شاهد رضایت مندی آنان از عملکرد کلیه دستگاه های حاضر در صحنه بودیم و تنها دغدغه این عزیزان، خروج آب از  منازل و شهرشان و نیز بازگشت شرایط به حالت عادی بود که خوشبختانه تمام توان خود را برای انجام این مهم به کار بسته اند.

سردار اشتری با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی تا پایان این ماموریت مهم در کنار مردم مناطق سیل زده است، خاطرنشان کرد: جا دارد، از همکاری خوب مردم این مناطق با مسئولان، نیروهای مسلح و همه کسانی که در رفع این مشکل تلاش می کنند، تشکر و قدردانی کنم.

قدردانی امام جمعه اهل سنت شهرستان آق قلا از خدمات ارزنده پلیس و نیروهای مسلح در خدمت رسانی به مردم

در ادامه این بازدید، عبدالحی میرزا علی امام جمعه اهل سنت شهرستان آق قلا با تشکر از خدمات ارزنده پلیس در خدمت رسانی به مردم ، اظهار کرد: از همه نیروهای مسلح به خصوص نیروهای زحمتکش پلیس که از همان ساعات اولیه برای کمک رسانی به مردم در منطقه حاضر شدند ، تشکر و قدر دانی می کنم.

امام جمعه اهل سنت شهرستان آق قلا، دغدغه اصلی مردم این شهر را، خروج آب از منازل و شهر عنوان و تصریح کرد: نیروی انتظامی با گشت های سیار خود در مناطق سیل زده امنیت را برقرار کرده و ما از این بابت هیچ گونه مشکلی نداریم.

 

فارس

مطالب پیشنهادی