11:42 1401/08/14
 

به گزارش  مفتاح وبه نقل از خبرگزاری صدا و سیما ،سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه راهپیمایی روز ۱۳ آبان تهران و در جمع خبرنگاران با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان و روز استکبارستیزی، گفت: آنچه امروز همه دنیا مشاهده می‌کنند، حضور گسترده و پرشور ملت شریف ایران است که امیدواریم رسانه‌های خارجی آنقدر منصف و جوانمرد باشند که بتوانند این همه شکوه و حقیقت حضور گسترده مردم کشورمان را بازتاب دهند.

وی ادامه داد: اگر نگاه کنید، این جمعیت همه جوان هستند و این نشان می‌دهد که جوانان ایران اسلامی همچنان پای انقلاب خودشان ایستاده‌اند و در مقابل جبهه استکبار مصمم و قوی هستند.

فرمانده کل سپاه با اشاره به حضور خود در راهپیمایی امروز و مطالبات مردم برای پاسخ دادن به جنایات تروریست‌ها در به شهادت رساندن تعدادی از هموطنانمان در حرم شاهچراغ و دیگر مناطق کشور، گفت: در طول این مسیری که در راهپیمایی می‌آمدم، مردم فقط ندای انتقام سر می‌دادند. هم دشمنان و هم ما به خوبی می‌دانیم که این انتقام گرفته خواهد شد. مردم ما عزیز هستند و انقلابشان باشکوه است. ما قله‌های بزرگی را فتح کرده‌ایم و در حال پیشرفت و درخشش هستیم و اتفاقاتی که اخیراً شاهد بودید، نمی‌تواند هیچ تأثیری در روند انقلاب ما داشته باشد.

سلامی تأکید کرد: مردم ما در صحنه هستند و هیچ خطری انقلاب ما را تهدید نمی‌کند، زیرا دشمنان کشورمان از نتیجه اقدامات خود علیه این مردم مأیوس شدند. دشمنانی که می‌گفتند تمرکز ما بر برجام نیست، بر مسائل داخلی ایران تمرکز کرده‌اند.

وی افزود: امروز همین دشمنان به نیرو‌های خود آماده‌باش دادند و نگران هستند که جمهوری اسلامی اقدامی علیه آن‌ها نشان ندهد و بر همین اساس اکنون از بیم اقدام ایران علیه آن‌ها در لاک دفاعی فرو رفتند. در واقع این موضوع نشان‌دهنده واقعیت ما است.

فرمانده کل سپاه در خصوص مطالبات مردم در برخورد با اغتشاشگران هم عنوان کرد: ما تمرکز خود را روی ریشه‌های چنین جریان‌هایی گذاشته‌ایم. البته به سرشاخه‌های چنین حوادثی نیز هشدار می‌دهیم که از مسیر خطرناک فعلی جدا شوند، زیرا این مسیری است که دشمنان برای برخی فریب‌خوردگان این جامعه تدارک دیدند.

سلامی تأکید کرد: دشمنان می‌دانند که ما حتماً نتیجه این اقدامات مداخله‌جویانه و شرارت افروز آن‌ها را پاسخ خواهیم داد، اما الآن نمی‌توانیم بگوییم کجا و چگونه این اقدام را انجام خواهیم داد البته این‌ها موضوعاتی است که برای ما می‌ماند و بعد‌ها در روز حادثه دشمنان خودشان متوجه می‌شوند. هر کسی که آرامش مردم ما را بگیرد، آرامش نخواهد داشت.

 
 
 

مطالب پیشنهادی