10:03 1401/11/04
 

به گزارش مفتاح و به نقل از  اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، محمد نورصالحی با تبریک حلول ماه رجب، میلاد امام محمدباقر (ع) و اعیاد پیش‌رو اظهار کرد: ماه‌های رجب، شعبان و رمضان در پیش است و امیدواریم مناسبت‌های این ماه برای همه مسلمانان جهان به ویژه هموطنان و همشهریان پر خیر باشد. 

وی با بیان اینکه امروز همه اعضای شورا یکپارچه ملبس به لباس مقدس سپاه شدند، گفت: از ابتدای انقلاب اسلامی، دشمن در تلاش برای طراحی توطئه‌هایی علیه ایران بوده است که اخیرا به دنبال تصویب پیش نویس تهیه شده در خصوص قراردادن نام سپاه در فهرست گروه‌های تروریستی است.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: عزیزان سپاه فرزندان این ملت هستند و هرگونه تهمت و توهین علیه این نهاد، علیه کل ملت ایران است. ما نمایندگان مردم در شورا هیچ فاصله‌ای میان خود و سپاه نمی‌بینیم.

وی افزود: دشمن با این ابزار به دنبال نشان دادن دشمنی خود هستند، علت این اتفاق روشن است، هر توطئه و دسیسه‌ای که دشمن علیه جبهه مقاومت و کشورهای منطقه و ایران داشته است، این سپاه بوده که آن را خنثی کرده است.

نورصالحی تصریح کرد: نقشه‌هایی که توسط دشمن طرح‌ریزی شده کامل بوده اما با هوشیاری و ادای تکلیف جان برکفانه سپاه عزیز همه این نقشه‌ها خنثی شده است.

وی ادامه داد: افتخار می‌کنیم که عزیزان سپاه به عنوان حامی ایران، ایثارگرانی هستند که در هیچ عرصه‌ای حتی در توطئه‌های اقتصادی نیز ملت ایران را تنها نگذاشتند و ملت ایران همچنین راه تعالی و پیشرفت را ادامه می‌دهد.

 

مطالب پیشنهادی