16:14 1402/01/07

رئیس اداره رفاه و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش: میزبانی آموزش و پرورش اصفهان از ۲۸ هزار مسافر در پنجمین روز از بهار ۱۴۰۲

به گزارش مفتاح و به نقل از  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، مهدی منتجب رئیس اداره رفاه و پشتیبانی این اداره کل در خصوص فرایند اسکان میهمانان نوروزی تا ششمین روز از بهار سال ۱۴۰۲، اظهار داشت: همانند روزهای گذشته ۷ ستاد اسکان در شهرستان اصفهان دایر می‌باشد که ستاد مرکزی در محل اداره کل آموزش و پرورش و ۶ ستاد تابعه در نواحی و مناطق شش‌گانه اصفهان در حال خدمات‌رسانی به میهمانان نوروزی هستند.

وی ادامه داد: سه ستادی که از سوی دستگاه‌های دیگر و در قالب ایستگاه برای آموزش و پرورش در نظر گرفته شده، با استقرار همکاران در شمال، جنوب و شرق شهر اصفهان در حال خدمات‌رسانی و راهنمایی مسافران نوروزی هستند.

منتجب اذعان داشت: بیش از ۲۳۴ هزار نفر تا کنون در فضاهای اسکان نظیر مراکز رفاهی، مدارس، اردوگاه‌ها و.. ساماندهی شده‌اند.

رئیس اداره رفاه و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان ضمن یادآوری این نکته که بیشترین پیک میهمانان نوروزی در دومین روز از فروردین‌ماه و با تعداد ۳۹ هزار بوده است، افزود: در روز گذشته میزبان بیش از ۲۸ هزار مسافر با استفاده از ظرفیت‌های تعیین شده اسکان آموزش و پرورش بوده‌ایم.

وی با بیان اینکه معمولاً تا ساعت ۲ بامداد مراجعه میهمانان به ستادهای اسکان صورت  می‌پذیرد، تصریح کرد: ارتباط مداومی با سامانه ۱۳۷ شهرداری داریم و تلاش کرده‌ایم تا فضای متناسب برای اسکان میهمانانی که تمایل به نصب چادر برای اسکان دارند فراهم کنیم.

منتجب در پایان خاطرنشان کرد: جهت رزرو ویلاهای شهر چادگان که صرفاً ویژه فرهنگیان است از طریق ستاد مرکزی اسکان واقع در اداره کل آموزش و پرورش اقدام شود.

 

مطالب پیشنهادی