به گزارش مفتاح، مراسم تشییع پیکر 27 شهید حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان با ورود پیکر شهدا و با حضور گسترده مردم و مسئولان کشوری و استانی از ساعتی پیش در شهر اصفهان آغاز شده است.

هزاران نفر از مردم شهر اصفهان با حضور در این مراسم با آرمان‌های امام خمینی(ره) و شهدای جمهوری اسلامی تجدید میثاق کردند و یاد شهدا را گرامی داشتند.

گزارشها از میدان بزرگمهر اصفهان حاکی از آن است که جای سوزن انداختن در مسیرهای رسیدن به این میدان نیست و هزاران نفر از مردم شهر با حضور در مراسم به یاد شهدا بر سر و سینه خود زدند.

مردم ولایت مدار و شهیدپرور اصفهان از سراسر استان در میدان بزرگمهر این شهر گرد هم آمده‌اند تا جوانان مدافع وطن و امنیت را به خانه ابدی‌شان بدرقه کنند و بار دیگر به بیگانگان نشان دهند که تا پای جان برای حفظ و حراست از وطن و پشتیبانی از ولایت فقیه ایستادگی می‌کنند.

مدیران استان اصفهان، پاسداران، اقشار مختلف مردم، بسیجیان و چهره‌های مختلف حوزوی و دانشگاهی نیز در مراسم به چشم می‌خورند.

از نکات قابل توجه این مراسم، مداحی مداحان اهل بیت و سینه‌زنی مردم عزادار شهر اصفهان به شمار می‌رود که حال و هوای عاشورایی به این میدان داده است.

مراسم تشییع 27 شهید حادثه تروریستی زاهدان دقایقی پیش از میدان بزرگمهر آغاز شده است و تا گلستان شهدا ادامه دارد.

پس از تشییع پیکر شهدای اصفهان در گلستان شهدا به خاک سپرده می‌شوند و شهدای دیگر نیز به شهرستان‌های خود برای خاکسپاری منتقل خواهند شد.

انتهای پیام/

تسنیم

مطالب پیشنهادی