14:43 1401/12/22

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار شهرداری اصفهان خبر داد: ممنوعیت تردد خودروهای ناوگان باری سنگین در ایام نوروز در شهر

به گزارش مفتاح وبه نقل از  اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، سیدعلی عبداللهی با اعلام اینکه در ایام نوروز اکیپ‌های گشت نظارت و بازرسی سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار شهرداری اصفهان برای نظارت بر ناوگان حمل‌ونقل بار مشغول فعالیت هستند، اظهار کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده از 29 اسفندماه تا 14 فروردین ۱۴۰۲ اکیپ‌های گشت بازرسی در قالب ستاد نوروزی در شهر فعال هستند.

او با بیان اینکه تردد خودروهای سنگین حامل بار و کالا در نوروز در سطح شهر ممنوع است، تأکید کرد: در موارد ضروری تردد این ناوگان فقط با صدور مجوز سازمان حمل‌ونقل بار انجام می‌شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار شهرداری اصفهان افزود: با توجه به شرایط خاص تردد در نوروز پیش‌رو و تغییر الگوی حرکتی ترافیک در معابر شهری، به رانندگان خودروهای سنگین همچون کامیون حامل بار و کالا توصیه می‌شود به‌منظور جلوگیری از اعمال قانون توسط پلیس راهور از تردد در این بازه زمانی خودداری کنند، چراکه در غیر این صورت مشمول اعمال قانون می شوند.

عبداللهی خاطرنشان کرد: شهروندان می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلفی از سوی رانندگان خودروهای سنگین و نیمه‌سنگین در شهر، گزارش آن را از طریق سامانه تلفنی ۱۳۷ به اطلاع مسئولان مربوطه برسانند تا در اسرع وقت به تخلف آنان رسیدگی شود.

به گفته او، کد شناسایی رانندگان خودروها از طریق برچسب بر روی خودروهای وانت، نیسان، کامیونت و خودروهای نیمه‌سنگین درج شده است و شهروندان می‌توانند در گزارش های خود این کد را اعلام کنند.

مطالب پیشنهادی