17:23 1401/11/02

 

به گزارش مفتاح،  اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری اصفهان، حسین حق‌شناس گفت: امسال اتوبوس‌های کوچک یا میدل باس‌ها برای نخستین بار خریداری و در سیستم حمل و نقل حمل و نقل اصفهان به کار گرفته شد.

او با بیان اینکه این اتوبوس‌ها علاوه بر مزیت‌های اتوبوس‌های بزرگ مانند برخورداری از دو درب، سقف بلند و داشتن سیستم حمل و نقل برای معلولان از مزایای دیگری نیز برخوردار است، تاکید کرد: اتوبوس‌های کوچک دارای طول کمتری بوده و در معابری که محدودیت‌های هندسی دارد، قابل استفاده هستند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: این اتوبوس‌ها در ابتدای سال تحصیلی به‌منظور تقویت خطوط مورد استفاده دانش‌آموزان و در ساعت‌های اوج ترافیک و خطوط کم مسافر به کار گرفته شد.

او اعلام‌ کرد که این معاونت درحال بررسی پیامدها و عملکرد این نوع وسایل نقلیه از حیث رضایت شهروندان، عملکرد رانندگان و دیدگاه های فنی است و در خصوص استفاده دائمی، تکمیل و اضافه شدن این نوع اتوبوس به ناوگان حمل و نقل تصمیم‌گیری خواهد شد.

حق شناس از شهروندان درخواست کرد تا تجربه‌ها و نظرات‌ خود را در خصوص استفاده از این نوع وسیله حمل و نقل از طریق سامانه 137 با این معاونت به اشتراک بگذارند.

 

مطالب پیشنهادی