14:26 1400/11/04

به گزارش مفتاح و به نقل از  اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، محمدرضا جان‌نثاری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان در آیین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان دهاقان ضمن تبریک فرارسیدن ولادت حضرت زهرا (س)  و روز زن اظهار داشت: امید است توفیق داشته باشیم به مردم عزیز خدمت کنیم تا خداوند از ما راضی باشد.
وی افزود: اگر مسؤولی را خواستیم از یک سمت جابه جا کنیم باید  به نحو شایسته از او تجلیل کنیم چرا که در مدت خدمتش تلاش کرده و منشا خدماتی بوده است.
جان‌نثاری با اشاره به انتصاب سرپرست فرمانداری دهاقان گفت: وی جوان انقلابی با پشتکار فراوان و تلاش مضاعف است و باید وی را حمایت کنیم تا بتواند بهتر در خدمت مردم باشد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان با  تأکید بر این‌که مسؤولان  باید ولایت‌مداری را در دستور کار قرار دهند و به آن توجه ویژه داشته باشند، تصریح کرد : ولایت‌مداری به سخنرانی و ادعا نیست، بلکه  خدمت صادقانه  و جهادی به مردم عزیز است.
وی با بیان این‌که عدالت محوری یکی از شاخصه‌های مهم نظام جمهوری اسلامی ایران است،گفت : نظام ما یک نظام الهی است و در احکام الهی نیز عدالت وجود دارد.

فرماندار نباید بگذارد حق شهرستانش ضایع شود
جان‌نثاری با بیان این‌که عدالت محوری یکی از اصلی‌ترین شعارهای دولت سیزدهم است  گفت: فرماندار  نباید اجازه دهد که حق شهرستان محل خدمتش از جانب استان یا کشور ضایع شود و همچنین در محدوده خدمت خود نیز به مناطق  مختلف اعم از شهر و روستا و عشایر نظارت لازم را داشته باشد که تبعیضی صورت نگیرد.


معاون سیاسی و امنیتی استانداری اصفهان با بیان این‌که مسؤولان باید انقلابی عمل کنند، گفت : انجام  کار انقلابی نیز باید طبق دستورات و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب باشد.
وی با تأکید بر این‌که در انتصاب فرمانداران به سفارشات و پیشنهادات مصداقی افراد توجهی نمی‌شود، گفت:در انتخاب فرمانداران  با گروه‌های مختلف مشورت‌هایی انجام می‌شود ولی انتصاب  آن‌ها با روال قانونی دولت صورت می‌پذیرد.


جان‌نثاری با تأکید بر مسأله حضور میدانی در بین مردم اظهار داشت :تلاش کنید  بیش از پیش در میان مردم حضور پیدا کنید و به مشکلاتشان رسیدگی کنید.
در این آیین  از زحمات  علی اصغر قاسمیان فرماندار اسبق و  سید علی سجادی فرماندار سابق تجلیل به عمل آمد و علی جمشیدیان به عنوان سرپرست فرمانداری دهاقان منصوب شد.

 

 

 

مطالب پیشنهادی