22:26 1403/03/21

به گزارش پایگاه خبری مفتاح و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، محمدرضا جان‌نثاری در نشست دبیران احزاب، تشکل‌ها و جمعی از فعالان سیاسی استان، گفت: بدرقه باشکوه رییس جمهور شهید بازتاب مفاهیم قدرت، همبستگی، میزان علاقه و عاطفه مردم بود و کشور با تکیه بر همین سرمایه در مقابل دنیا تا به امروز ایستاده است.
معاون استاندار اصفهان افزود: حیات و فعالیت احزاب و جریان های سیاسی از برکت خون شهید است.
جان‌نثاری گفت: منش و سبک دولت داری شهید رییسی که اکنون به یک الگوی حکمرانی دینی و انقلابی تبدیل شده است نباید با حواشی انتخاباتی خدشه دار شود.
وی تصریح کرد: در این فضا اجازه دهیم الگوها حفظ شوند و مردم خود قضاوت و انتخاب کنند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: در انتخابات ریاست جمهوری ما تنها مجری هستیم و نباید در مصداق ها دخالت کنیم و تنها بایستی انتخاب را بر عهده ملت بگذاریم.
جان‌نثاری افزود: از همه ظرفیت‌هایی که باعث تقویت نظام اسلامی می‌شود باید در انتخابات پیش رو استفاده کنیم.
وی هشدار داد: دشمن برای انتخابات زودرس پیش رو دندان تیز کرده زیرا در مقایسه با انتخابات عادی معنای متفاوتی دارد.
جان‌نثاری اضافه کرد: احزاب باید برای همدلی و بیشترین مشارکت در انتخابات بطور جدی و هدفمند وارد میدان شوند و برنامه ریزی کنند.
وی با بیان اینکه همه ظرفیت ها و امکانات برای تأمین امنیت فعالیت های تبلیغاتی همه گروه های سیاسی فراهم است، افزود: همه دغدغه و تلاش ما این است که به فضای تبلیغاتی هیچ کاندیدایی تعرض نشود.
معاون استاندار اصفهان افزود: سیاست ستاد انتخابات استان انبساطی خواهد بود، همه احزاب و جریان های سیاسی می توانند بر اساس مُر قانون فعال شوند اما خط قرمز ما نفرت پراکنی و هجمه به اصل انتخابات و امنیت ملی است.
جان نثاری افزود: برای اجرای انتخابات ریاست جمهوری در استان هیچ مشکلی نداریم و همه مراحل بخوبی پیش می رود.
وی تصریح کرد: حفظ مردم در صحنه انتخابات به نفع همه گروه های سیاسی خواهد بود و باید برای این هدف مشترک همگام هستیم.
جان‌نثاری ادامه داد: برخی این روزها درباره سرمایه اجتماعی نظام ابراز نگرانی می کنند در حالیکه این مقوله گِرد تابوت شهید رییسی هویدا و اثبات شد.

مطالب پیشنهادی