15:53 1403/03/19

به گزارش پایگاه خبری مفتاح و به نقل از خبرگزاری پلیس،  سرهنگ" مسعود طُریفی"  بیان کرد: در پی  اعلام گزارشی مبنی بر ورود فردی مسلح به یکی از خانه های سالمندان شهر اصفهان و تیراندازی هوایی در حیاط این مجموعه که  موجب ترس و وحشت و برهم زدن آرامش سالمندان شده بود  موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی استان اصفهان قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به اینکه فرد شرور قبل از ورود ماموران از محل متواری شده بود بلافاصله عملیات شناسایی و دستگیری وی به صورت دقیق و هوشمندانه انجام و نهایتاً با استفاده از اقدامات تخصصی و پلیسی مخفیگاه وی در یکی از باغ های اطراف شهر اصفهان شناسایی و این فرد شرور در کمترین زمان توسط سربازان گمنام امام زمان در سازمان اطلاعات پلیس اصفهان دستگیرشد.

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان با بیان اینکه متهم دارای سوابق متعدد تيراندازي و حمله با سلاح هاي گرم و سرد است گفت: این فرد به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

سرهنگ طُریفی، امنیت و آرامش مردم را خط قرمز پلیس عنوان کرد و گفت: برخورد پلیس با برهم زنندگان امنیت جامعه و آرامش شهروندان سریع، قاطع و مقتدرانه است و این افراد مطمئن باشند در صورت دست زدن به اقدامات شرارت آمیز هیچ راه فراری از دست پلیس مقتدر ایران اسلامی نخواهند داشت.  

مطالب پیشنهادی