7:04 1401/02/10

 به گزارش  مفتاح و به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (اصفهان)؛ امیر زاغیان معاون مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان اعلام کرد: مطابق با اطلاعیه وزارت راه و شهرسازی، تمامی دریافت‌کنندگان پیامک از سرشماره V.MASKAN  ملزم هستند نسبت به بروزرسانی اطلاعات محل سکونت و مالکیت خود اقدام کنند.

 وی افزود: براین اساس دریافت کنندگان پیامک با مضمون "دارنده محترم کدملی --- ، آدرس اقامت شما در سامانه ملی املاک و اسکان کشور درج شده است. در صورت عدم مراجعه به سامانه این نشانی ملاک ارائه کلیه خدمات دولتی، بیمه‌ها، بانک ها و... قرار خواهد گرفت."، لازم است صرفا با مراجعه به "سامانه ملی املاک و اسکان کشور" به آدرس amlak.mrud.ir اطلاعات محل سکونت و مالکیت خود را به روز کنند.

معاون مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان تصریح کرد: وزارت راه و شهرسازی هیچگونه مسوولیتی در قبال صحت نشانی محل سکونت اشخاص جهت ارائه خدمات مربوطه ندارد.

 وی خاطرنشان کرد: قبل از این پیامکی از سرشماره V.MASKAN با مضمون “ دارنده محترم کدملی --- ، ملک شما خالی شناسایی شده است. حداکثر تا تاریخ 31/01/1401 وضعیت املاک خود را در سامانه املاک و اسکان تعیین نمایید. در غیر این صورت مطابق قانون مالیاتهای مستقیم اقدام خواهد شد.”، ارسال شده بود که لازم بود گیرندگان پیامک تا تاریخ 31/01/1401 با مراجعه به "سامانه ملی املاک و اسکان کشور" به آدرس amlak.mrud.ir اطلاعات سکونت و مالکیت خود را بروز کنند.

زاغیان به مردم استان اصفهان تاکید است: در صورت عدم مراجعه به سامانه مذکور و تکمیل اطلاعات، وزارت راه و شهرسازی هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال اعلام املاک اظهار نشده به عنوان واحد مسکونی خالی به سازمان امور مالیاتی کشور ندارد.

 

مطالب پیشنهادی