14:43 1402/02/18
 
به گزارش مفتاح وبه نقل از  روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد، کریم زارع مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) همزمان در روز بیماری های خاص و صعب العلاج، با بیان اینکه ۵ هزار و ۸۷۷ بیمار خاص و صعب العلاج تحت حمایت این نهاد هستند، اظهار داشت: سال گذشته برای حمایت از این بیماران بیش از ۶ میلیارد و ۱۵۵ میلیون تومان پرداخت شده است.
 
کریم زارع با اشاره به تعداد بیماران زمین گیر، ادامه داد: درحال حاضر هزار و ۷۰۰ بیمار صعب العلاج زمین گیر، تحت حمایت این نهاد هستند که ماهیانه کمک هزینه نگهداری دریافت می کنند.
 
وی با اعلام خرید تجهیزات پزشکی مورد نیاز این بیماران در طول سال گذشته، افزود: بیش از ۱۰ هزار و ۶۰۰ مورد از اقلام مورد نیاز شامل تخت، ویلچر، تشت مواج، عصا، واکر، دستگاه فشار سنج و کنترل قندخون، پوشینه و ...، با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۳۷۰ میلیون تومان تهیه و به جامعه هدف اهدا شده است.
 
مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان با قدردانی از حمایت خیران نیک اندیش در پرداخت کمک هزینه های درمان و تامین اقلام مورد نیاز بیماران، گفت: مددجویان دارای بیماری های خاص و صعب العلاج کمیته امداد علاوه بر نداشتن درآمد، بیماری های پرهزینه با درمان طولانی مدت نیز دارند که با حمایت نیکوکاران می توان قسمتی از آلام آنها را کاهش داد. انتهای پیام/
 
 
 
 
 

مطالب پیشنهادی