9:29 1403/01/29

معاون سرمایه انسانی و توسعه مدیریت و مدیر روابط عمومی و بین الملل هلدینگ پتروپالایش اصفهان خبرداد: حضور هلدينگ پتروپالايش اصفهان درنمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

وی افزود:این در حالی است که در چند سال اخیر قبل حضورپالایشگاه نفت اصفهان به صورت مشترک با انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پالایش نفت کشوردر این نمایشگاه بود.

ده بیدیان تاکید کرد: قبل از اینکه پالایشگاه اصفهان به بخش خصوصی تبدیل شود نیز حضور دراین نمایشگاه به صورت مشترک  با شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران انجام میشد.

معاون سرمایه انسانی و توسعه مدیریت و مدیر روابط عمومی و بین الملل هلدینگ پتروپالایش اصفهان ،با اشاره به اینکه هلدینگ پتروپالایش اصفهان در بیست ‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی دارای یک غرفه است که در آن ۸ کانتر تعبیه خواهد شد افزود:در این زمینه یک  کانترمجزا برای  پالایشگاه اصفهان،۶ کانترمخصوص شرکت های زیر مجموعه، یک کانترمختص شرکت پتروشیمی خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه هدف از حضور در این نمایشگاه ارائه دستاوردها و اقدامات ۲ سال اخیر در راستای اهداف و چشم انداز  هلدینگ پتروپالایش اصفهان است افزود: از شرکت های تولید کننده تجهیزات و شرکت های دانش بنیان دعوت به عمل می آید که از غرفه هلدینگ پتروپالایش اصفهان دربیست ‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بازدید نمایند.

گفتنی است ، بیست ‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی که درروزهای ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

 

مطالب پیشنهادی