12:10 1403/04/12

به گزارش پایگاه خبری مفتاح و به نقل از خبرگزاري پليس،  سرهنگ "بهزاد ثابت راسخ"  بيان کرد: به منظور تعقيب و دستگيري مجرمان و مخلان نظم و امنيت جامعه و برهم زنندگان آسايش شهروندان  طرح ويژه پيشگامان انتظامي و امنيت محله محور به طور جدي از ابتداي سال جاري در دستور کار ماموران کلانتري ها و پاسگاه هاي استان قرار گرفته است.

وي افزود: بر اين اساس طي مدت 3 ماهه سال جاري 938 محله استان اصفهان به محلي براي پنهان شدن و رفت و آمد مجرمان بودند توسط ماموران کلانتري ها و پاسگاه هاي استان شناسايي و از وجود اين افراد پاکسازي شدند.

رئيس پليس پيشگيري فرماندهي انتظامي استان اصفهان در ادامه از دستگيري هزار و 82  مجرم در جريان اجراي طرح هاي مذکور خبر داد و گفت: بخشي از اين افراد به علت جرائم مرتبط با مواد مخدر  و سرقت دستگير شده ، بخشي از آنها  اتباع غير مجاز بيگانه بوده و بخشي ديگر نيز افراد تحت تعقيب محاکم قضائي بودند.

سرهنگ ثابت راسخ با مثبت ارزيابي کردن طرح پيشگامان انتظامي و امنيت محله محور گفت: با اجراي موفق اين طرح  در کنار ساير اقدامات پليسي و انتظامي توسط کلانتري ها و پاسگاه ها شاهد کاهش11 درصدي وقوع و همچنين افزايش 13 درصدي کشفيات در جرم سرقت نسبت به مدت مشابه سال قبل بوديم.  

 

مطالب پیشنهادی