14:25 1402/09/06

به گزارش پایگاه خبری مفتاح و به نقل ازخبرگزاری پلیس، سرهنگ "علی مولوی"  بیان داشت: ساعت 15و 30 دقیقه دیروز ماموران پلیس راه استان اصفهان از وقوع یک تصادف فوتی در محور فرعی "کلیشاد - سامان" بعد از پیچ فتح آباد مطلع و بلافاصله در محل حضور یافتند .

وی افزود: در بررسی صورت گرفته مشخص شد این دو خودرو به صورت رخ به رخ با یک دیگر برخورد کردند که در اثر شدت این حادثه 3 نفر شامل یک نفر از سرنشینان خودروی پژو پارس و 2 نفر از سرنشینان خودروی وانت پیکان در دم جان باختند و 3 نفر از سرنشینان دیگر خودروی پژو پارس نیز مصدوم شدند.
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان علت وقوع این حادثه را برابر نظر کارشناسان تصادفات این پلیس بی احتیاطی از جانب راننده خودروی سواری پژو پارس و انحراف به چپ در جاده دو طرفه عنوان کرد .
این مقام انتظامی در ادامه بر رعایت قوانین و مقررات و انجام رانندگی با احتیاط بیشتر در همه حالات توسط رانندگان به ویژه در راه های دو طرفه تاکید کرد و گفت: خطوط طولی ممتد معمولا در حاشیه راه‌ها و یا وسط راه‌های دوطرفه کشیده می‌شوند و این خطوط نشان دهنده این است که رانندگان حق عبور از روی آن را ندارند.
سرهنگ مولوی اظهار داشت: سبقت گرفتن، گردش، تغییر لاین و دور زدن در راه های دو طرفه فقط از روی خطوط مقطع و بریده بریده مجاز است و رانندگان می توانند با دقت و توجه به جلو و پس از اینکه اطمینان یافتند هیچ خودرویی از مسیر مقابل نمی آید با رعایت احتیاط کامل این اعمال را انجام دهند.

مطالب پیشنهادی