12:35 1403/03/22

به گزارش پایگاه خبری مفتاح و به نقل از  اداره ارتباطات و امور بین الملل سازمان شب سه شنبه 21 خرداد ماه ساعت ۱۲:۵۲ یک مورد تصادف زنجیره‌ای در اتوبان شهید خرازی در مسیر جنوب به شمال پل وحید به ستاد فرماندهی (سامانه 125) گزارش شد که بلافاصله نیروهای آتش‌نشانی از سه ایستگاه 1، 7 و ۱۶ به محل حادثه اعزام شدند.
بر اساس این گزارش این عملیات امداد و نجات پیچیده حدود ۲ ساعت به طول انجامید.
در این حادثه چند خودرو که عامل اصلی تصادف بودند از سمت جنوب به شمال اتوبان در حال حرکت بودند که با برخورد به هم و برخورد با گاردریل از مسیر منحرف و وارد لاین مقابل و موجب انحراف سه خودرو در لاین مخالف شده و تصادف سنگینی را رقم زدند.
همچنین در این حادثه هفت خودرو در اثر تصادف و برخورد با ۲ لاین اتوبان به همراه سرنشینان دچار مصدومیت شدند که آتش‌نشانان برای نجات جان افراد محبوس شده در خودروها مجبور به برش بخشی از گاردریل وسط اتوبان کردند تا خودروهایی که درگیر شده بودند را آزاد کنند.
در این تصادف زنجیره‌ای هفت نفر دچار جراحت سطحی و شکستگی اعضای بدن و سه نفر مجروح با حال وخیم تحویل اورژانس شد و ۲ خودرو به طور کامل واژگون و سرنشینان آن در خودرو محبوس شدند که نیروهای آتش‌نشانی به منظور جلوگیری از وقوع آتش‌سوزی احتمالی ناشی از ریزش بنزین خودروها محل حادثه را ایمن و مجبور به برش خودروها شدند.
علل این حادثه توسط پلیس راهور در دست بررسی است.

مطالب پیشنهادی