15:09 1402/08/27

به گزارش پایگاه خبری مفتاح، سرهنگ "علی اصغر زارع" در گفت گو با خبرنگار خبرگزاری پلیس گفت: از روز چهارشنبه 24 آبان ماه همزمان با بازگشایی مجدد رودخانه زاینده ررود شاهد ترافیک سنگین شبانه در مسیر این رودخانه حدفاصل پل فلزی، پل مارنان ، سی و سه پل تا پل خواجو و پل شهرستان بودیم .

وی افزود: در این شب ها ماموران سخت کوش پلیس راهور اصفهان تا پاسی از شب و گاهاً تا ساعت 2 بامداد سرپا ایستاده و مشغول روانسازی ترافیک و بازگشایی مسیرها بودند که لازم می دانم از زحماتی که همکاران من در این شب ها متحمل شدند تقدیر و تشکرنمایم.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان در عین حال به رانندگان در خصوص پارک های دوبل، راه بندان و پارک خودرو در مقابل منازلی که در مسیر زاینده رود هستند تذکر داد و گفت: پلیس راهور مخالف شادی و نشاط مردم نیست و خود را خادم مردم می داند و از اینکه جاری شدن زاینده رود شادی را به میان آنان آورده بسیار خرسند است اما شهروندان نیز  باید به این نکته توجه داشته باشند که شادی آنان منجر به ایجاد مزاحمت به ویژه برای ساکنان منازلی که در اطراف رودخانه زاینده رود و پل های تاریخی قرار دارند نشود.

سرهنگ زارع  اظهار کرد: در صورت مشاهده هر گونه تخلف نظیر توقف های دوبل و پارک کردن مقابل محل های عبور عابران پیاده، پل ها و مقابل منازل مردم برابر وظیفه و تکلیف قانونی خود با آنان برخورد و خودروهای متخلف را به پارکینگ منتقل می کند.

این مقام انتظامی در خاتمه به شهروندان توصیه کرد زمان حضور در حاشیه زاینده رود و پل های تاریخی را مدیریت کرده و با عدم تردد به این مسیر در زمان پیک ترافیک از بروز ترافیک سنگین جلوگیری کنند و همچنین با ماموران پلیس در روانسازی ترافیک شهر هم همکاری لازم را داشته باشند.

مطالب پیشنهادی