17:22 1402/07/01

معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: بیش از ۲۰۰ نوبت اعزام گروه های تبلیغی در شش ماهه نخست سال

به گزارش پایگاه خبری مفتاح وبه نقل از  روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، حجت‌الاسلام و المسلمین حامد اهتمام در گفت و گویی اظهار داشت: با هدف تقویت روحیه کار گروهی که اثربخشی بیشتری نسبت به کار فردی دارد، تشکیل و اعزام های گروه های تبلیغی انجام شده است.

 

وی با اشاره به اینکه اعزام های گروهی به صورت عمومی و تخصصی در مناسبت های مختلف سال انجام می شود، گفت: در ماه محرم و صفر سال جاری با هماهنگی شهرداری، سازمان تبلیغات اسلامی، سپاه و تشکل‌های مردمی، مبلغان تخصصی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با حضور در موکب‌های سطح شهر اصفهان نماز جماعت و سخنرانی برپا کردند و در ادامه پاسخگوی سؤالات احکام، اعتقادی، قرآن و مشاوره مراجعه کنندگان بودند.

 

معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان اذعان داشت: رویکرد این معاونت در سال جاری حضور مبلغان در بین مردم و نقاط پر جمعیت در قالب تشکل‌های تبلیغی بوده است و این رویکرد از نوروز و همزمان با ماه مبارک رمضان در نقاط مختلف سطح شهر اصفهان و برخی از شهرستانهای استان اجرایی شده است.

 

وی در پایان گفت: از ابتدای سال تا به امروز بیش از ۷۰ گروه تبلیغی و ۱۵ گروه تخصصی در مناسبت‌های مختلف مانند ماه مبارک رمضان، تابستان، ماه محرم و... فعالیت داشته اند.

 

 

 

مطالب پیشنهادی