21:03 1403/03/26

به گزارش پایگاه خبری مفتاح، ائتلاف مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان اصفهان(امنا) در خصوص انتخابات ریاست جمهوری که قرار است 8 تیرماه برگزار شود، بیانیه ای را صادر کردند. متن این بیانیه به شرح ذیل است. 

بسم الله الرحمن الرحیم

چند صباحی است که از فقدان شهید جمهورمان همراه با مرد میدان گفتگو و دیگر عزیزان در آن حادثه تلخ می گذرد. شهادت مبارکت باشد و چه زیبنده است عنوان شهید خدمت بر سرو قامتی که گرمای وجودش همچون یار میدان شهیدش آتشی را در دل این ملت قدرشناس برافروخت تا واژه‌ای بدیع را در این مکتب ایثار و شهادت پدید آورد.

مدیر خادمی را از دست دادیم که اهل عمل بود، با صفا و صمیمی‌؛ و ما امروز صداقتش را در دستاوردهایش می‌نگریم. اخلاق مداریش در میدان ایثار و خدمت و در مقابل اتهام دوست و دشمن، دل‌های بیدار را می‌سوزاند.

لذا اکنون وقت سوگواری نیست؛ وقت جهاد است؛ زمان حماسه حضور در اهتمام به امور مسلمین است.

هموطنان عزیز و انقلابی، در این مقطع حساس وظیفه داریم با تبیین حقایق، ضمن دعوت یکدیگر به مشارکت مسئولانه در پای صندوقهای اخذ رأی، #مثل_رئیسی را شناسایی کرده و برای ادامه راه روشن و پر افتخار آن شهید عزیز به ریاست جمهوری برگزینیم.

ضمن قدردانی از زحمات شورای محترم نگهبان در بررسی، تائید و اعلام نهایی اسامی نامزدهای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، با توجه به شروع فعالیت های انتخاباتی کاندیداهای محترم نکاتی را خدمت نامزدهای محترم و حامیان ایشان بیان می نمائیم.

انقلاب اسلامی میراث معمار کبیر خود حضرت امام خمینی (ره) و هزاران شهید گلگون کفن از ابتدا تا کنون بوده و با استعانت از درگاه الهی و نیز رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله) از بزنگاههای خطیر عبور نموده و ان شاءالله این پرچم برافراشته شده اسلام ناب محمدی در اقصی نقاط جهان را به دست مبارک صاحب اصلی آن حضرت بقیه الله الاعظم(عج) خواهد رساند.

لذا ضروری است در این مسیر و در آستانه این انتخابات همه عزیزان توصیه‌های رهبر معظم انقلاب(مدظله) را که در سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در مرقد مطهر بنیانگذار انقلاب فرمودند: «حماسه انتخاباتِ بسیار مهم پیشِ‌رو، مکمل حماسه ملت در بدرقه شهیدان خدمت است و ان‌شاءالله در سایه مشارکت پرشور، آرای بالای ملت و حاکمیت اخلاق در رقابت‌های انتخاباتی، رئیس جمهوری «پُرکار»، «فعال»، «آگاه» و «معتقد به مبانی انقلاب» برگزیده ‌می‌شود و ضمن پرشدن حفره‌های اقتصادی و فرهنگی، منافع ملت در منطقه و جهان حفظ و تأمین خواهد شد.» را سرلوحه خویش قرار داده و برای مشارکت پرشور و حضور حماسی ملت گام برداریم.

بین نامزدها و حامیان‌شان اخلاق حاکم باشد؛ بدگویی کردن، تهمت زدن و لجن‌پراکنی کردن کمکی به پیشرفت کارها نمی‌کند.

از نامزدهای جبهه انقلاب می خواهیم که در ایام تبلیغات، ضمن حمایت متقابل از یکدیگر و دفاع از نظام و ارزشهای انقلاب، در فرصت کافی و مناسب، به نفع نامزد مقبول‌تر جبهه انقلاب، از نامزدی انتخابات ریاست جمهوری انصراف خود را اعلام کنند و سبد رای جبهه انقلاب را تقویت و منسجم کنند و استکبار و عوامل آن را مأيوس نمایند.

لذا ائتلاف مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان اصفهان(امنا) جهت وفاق بیشتر، مشارکت حداکثری و رقابت نامزدهای محترم در مسیر جبهه انقلاب فارغ از همه سلایق در تلاش برای ایجاد همدلی و انسجام نیروهای انقلاب و نیز افزایش شور و نشاط انتخاباتی و دعوت به مشارکت حداکثری گام برداشته و تا پایان راه مراقب شایعات، تخریب ها، تفرقه افکنی غرب گرایان بدون مرز می‌باشیم تا ان شاءالله در این راه ضمن خشنودی امامین انقلاب اسلامی و شهدای گرانقدر و نیز شهدای خدمت، لبخند رضایت را برلبان ملت شهید پرور ایران اسلامی شاهد باشیم.

و من الله توفیق

مطالب پیشنهادی