21:09 1400/10/15

به گزارش مفتاح نیوز به نقل از روابط عمومی انجمن مینی گلف جمهوری اسلامی ایران؛ احمدرضا دلیران فیروز سرپرست انجمن مینی گلف فدراسیون گلف در گفت‌ و گوی اختصاصی با خبرگزاری میزان، در رابطه با توسعه زیرساخت‌های مینی گلف در کشور اظهار داشت: اولویت اصلی انجمن مینی گلف فدراسیون گلف توسعه زیرساخت‌های این رشته و ساخت میادین مینی گلف در همه استان‌ها و بالاخص استان‌های کم برخوردار است، خوشبختانه در سه سال گذشته فدراسیون گلف اهتمام ویژه‌ای به توسعه مینی گلف در کشور داشته و به زودی به عدد ساخت ۱۰۰۰ میدان مینی گلف در کشور خواهیم رسید.

دلیران فیروز مشاور رئیس فدراسیون گلف افزود: تعداد میادین مینی گلف در کشور از سال ۹۸ تا امروز بیش از ۵۰۰ درصد افزایش داشته است. آن هم در شرایطی که کشور تحت تاثیر مشکلات شدید اقتصادی ناشی از تحریم‌های ظالمانه بوده و هست و این میزان از توسعه بی نظیر بدون هیچ گونه بودجه و حمایت دولتی و همگی بر پایه تلاش فدراسیون گلف و جذب سرمایه بخش خصوصی بوده است.

سرپرست انجمن مینی گلف فدراسیون گلف تصریح کرد: مینی گلف ورزشی زیبا است که هیچ گونه محدودیت سنی و مالی ندارد و می‌توان گفت بهترین ورزش برای خانواده‌ها است که همه افراد یک خانواده می‌توانند با هرگونه شرایط سنی و بدنی در آن فعالیت کرده و از آن لذت ببرند.

احمدرضا دلیران فیروز در پایان خاطرنشان کرد: مینی گلف رشته‌ای ارزان است و با برنامه ریزی فدراسیون گلف و انجمن مینی گلف کشور حضور همه علاقه‌مندان در تمامی میادین متعلق به هیات‌های گلف و کمیته‌های مینی گلف استان‌ها رایگان است و کلیه ادوات ورزشی لازم نیز در زمان تمرین در اختیار ورزشکاران قرار خواهد گرفت، زیرا هدف فدراسیون و انجمن، همگانی کردن این رشته ورزشی در کل کشور است.

مطالب پیشنهادی