5:48 1403/04/05

به گزارش پایگاه خبری مفتاح و به نقل از  اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر مهران زینلیان در آیین بهره برداری از شبکه جمع آوری، خطوط انتقال و ایستگاه پمپاژ فاضلاب در مناطق روشن دشت، زاینده‌رود، پینارت، کلمه خواران، زوان و جی شیر گفت: این پروژه مطالبه اصلی مردم منطقه جنوب شرق شهر اصفهان در آستانه عید سعید غدیرخم به بهره برداری رسید.
وی با اشاره به اینکه ۹۷ درصد از جمعیت کلانشهر اصفهان از خدمات فاضلاب بهره‌مند هستند، ادامه داد: پروژه‌ای که امروز افتتاح و در مدار خدمت‌رسانی قرار گرفت جمعیتی حدود ۱۰۰ هزار نفر را تحت پوشش قرار می‌دهد.
دکتر زینلیان ارزش سرمایه گذاری این طرح را بالغ بر سه هزار میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: با تلاش همکاران ما در اداره کل آب و فاضلاب استان اصفهان، با افتتاح این طرح امکان نصب و بهره‌مندی چهار هزار و یکصد فقره انشعاب فاضلاب در کلانشهر اصفهان فراهم شده است.
وی ادامه داد: در دولت خدمتگزار سیزدهم پروژه‌های متوقف شده که سالیان سال از کلنگ زنی آنها می‌گذشت با همت رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی به سرانجام رسید که این نشان از همدلی بسیار خوب مجموعه دولت در توسعه کشور و افزایش رفاه مردم می‌دهد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان با بیان اینکه امیدوارم افتتاح پروژه‌های اساسی ادامه دار باشد گفت: در دولت سیزدهم با تغییر رویکرد و تغییر نگاه با محوریت مردم مسیر خدمت به خوبی باز شد و امیدواریم این مسیر در دولت آینده نیز ادامه دار باشد.
وی ادامه داد: در دولت سیزدهم صدها پروژه نیمه تمام در حوزه‌های مختلف اعم از محیط زیست، گردشگردی، آب و فاضلاب و ... به بهره برداری رسید که در حوزه آبفا بهره مندی ۵۰ روستا از آب آشامیدنی پایدار قابل توجه است.
دکتر زینلیان خاطرنشان کرد: همچنین ۷۰۰ کیلومتر از پروژه انتقال آب دریای عمان به اصفهان لوله گذاری شده که یکی از اقدامات مهم استان در دولت سیزدهم است.

مطالب پیشنهادی