17:12 1403/04/18

با حمایت کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی اصفهان انجام شد برگزاری جشنواره استعدادیابی پرواز، مسیری برای کشف استعدادهای جوان شهر

 

به گزارش پایگاه خبری مفتاح و به نقل از روابط‌عمومی اتاق بازرگانی اصفهان، دومین جشنواره استعدادیابی پرواز که به همت مؤسسه مردم‌نهاد رویش جوانه‌های نقش‌جهان و با حمایت کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان، اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان و اداره گردشگری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان برگزار گردید، به کار خود پایان داد.

 اختتامیه دومین جشنواره استعدادیابی پرواز به میزبانی اتاق بازرگانی و با حضور مژگان ایزدی، رئیس کمیسیون گردشگری، فرش و صنایع‌دستی و پوریا استکی، مدیر سازمان مردم‌نهاد رویش جوانه‌های نقش‌جهان، نمایندگان اداره گردشگری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان و نمایندگان اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان برگزار شد و از منتخبین این دوره تقدیر به عمل آمد.

 مژگان ایزدی، رئیس کمیسیون گردشگری، فرش و صنایع‌دستی اتاق بازرگانی اصفهان در نشست اختتامیه دومین جشنواره استعدادیابی هنری گردشگری پرواز، ظهار کرد: خرسندم که چنین جشنواره‌هایی برای کشف استعداد نوجوانان ما برگزار می‌شود و اکنون این اتفاق خوب و زیبا در شهر ما افتاده است.
 وی با تشکر از عوامل اجرایی جشنواره، شرکت‌کنندگان و خانواده آنها که مشوق فرزندان خود برای رسیدن به آرزوها و علاقه‌هایشان بودند، افزود: خوشحالیم که در شرایط کنونی توجه و ارزش بیشتری به هنر می‌شود، در حال حاضر فرزندان ما به دنبال علایق خود هستند و گاهی مسیر درخشانی را طی می‌کنند.

 پوریا استکی، دبیر جشنواره و مدیر مؤسسه سازمان مردم‌نهاد رویش جوانه‌های نقش‌جهان، تصریح کرد: هدف از برگزاری این جشنواره شناسایی استعداد و توانایی نوجوانان و جوانان عزیزمان و استفاده از ظرفیت آنان در اعتلای گردشگری شهر اصفهان بود و از حضور همه منتخبین در برنامه‌های رسانه‌ای با موضوع گردشگری استقبال خواهیم کرد.
 وی افزود: ما خرسندیم که در دوره دوم جشنواره آثار فوق‌العاده‌ای در حوزه عکاسی، سفرنامه‌نویسی و پادکست از نوجوانان خوبمان دریافت کردیم و مفتخریم که استعدادها و توانایی‌های بزرگی را در وجود نوجوانان و جوانان شاهد هستیم.
 در ادامه از برندگان جشنواره تقدیر و تشکر به عمل آمد و هرکدام از شرکت‌کنندگان به طور مختصر توانایی و علایق حوزه مدنظرشان را شرح دادند. 

 

مطالب پیشنهادی