15:30 1403/03/03
 به گزارش پایگاه خبری مفتاح و به نقل از  خبرگزاری صداوسیما، مرکز اصفهان؛  پیکر کمک خلبان شهید سرتیپ دوم محسن دریانوش از میدان امام (باغ ملی) نجف‌آباد تشییع وسپس در جنت الشهدای این شهر به خاک سپرده می‌شود.

اقشار مختلف مردم از جمله روحانیون،  مشاغل آزاد، دانشجویان و دانش‌آموزان از  گوشه و کنار استان اصفهان به نجف‌آباد آمده اند تا در  این مراسم شرکت کنند. عده ای از  مردم  از ساعات اولیه صبح در خانه پدری شهید دریانوش حاضر شدند.

 

اصفهانی ها هم این بار در  اهدای  عزیزان خود در راه وطن طلایه‌دار شدند و  شهیدان دریانوش و موسوی در سفر رییس جمهور به شهادت رسیدند.

 در  چهارمین روز از تشییع شهدا  امروز پیکر شهید دریانوش  در  نجف آباد به خاک سپرده می شود.

 

همچنین مراسم گرامیداشت رئیس جمهور شهید آیت‌الله رئیسی، همراهان ایشان و خلبان شهید سرتیپ دوم محسن دریانوش امشب همزمان با اقامه نماز مغرب و عشا در جنت الشهدای نجف‌آباد برگزار می‌شود.

مراسم بزرگداشت رئیس جمهور شهید آیت‌الله رئیسی و خلبان شهید سرتیپ دوم محسن دریانوش نیز روز شنبه ۵ خرداد از ساعت ۹ تا ۱۱:۳۰ صبح در مسجد جامع نجف‌آباد برگزار می‌شود.

مراسم بزرگداشت سید الشهدای خدمت شهید آیت الله رئیسی شنبه پنجم خرداد ساعت ۱۶:۳۰ در مسجد جامع اصفهان واقع در خیابان علامه مجلسی برگزار می‌شود.
سرهنگ خلبان محسن دریانوش یکی از خلبانان بالگرد حامل ریاست جمهوری در سانحه بالگرد در آذربایجان شرقی به شهادت رسید.

 
 

مطالب پیشنهادی