13:02 1395/12/07

به گزارش مفتاح، تهیه کننده سینما با رد شایعه درگذشت اکبر عبدی بازیگر مشهور سینما و تلویزیون گفت: این شایعه کار افراد حقه باز در فضای مجازی است و آن را تکذیب می‌کنم.

اکبر عبدی زنده استعبدالله علیخانی افزود: من از ساعت 8 صبح سر کارم بودم و اگر خبر درگذشت اکبر عبدی صحت داشت از طریق خانه سینما و صنف تهیه کنندگان به ما اعلام می‌شد.

وی ادامه داد: تا این لحظه هیچ خبری به ما نرسیده است و فکر می‌کنم این شایعه کار یکسری انسان بیکار و حقه باز است که می‌خواهند جوّ را متشنج کنند.

سخنگوی اورژانس تهران هم گفت: طی 24 ساعت گذشته نام آقای اکبر عبدی بازیگر به نام سینما و تلویزیون در ماموریت های اورژانس ثبت نشده است.

حسن عباسی با آرزوی سلامتی برای آقای عبدی، افزود: البته این امکان وجود دارد که این هنرمند عزیز کشور از قبل در بیمارستان بستری بوده باشد و نیاز به اورژانس نداشته است.

علی دهکردی بازیگر سینما و تلویزیون هم گفت:‌ صبح امروز برخی خبرها را درباره درگذشت آقای اکبر عبدی دریافت کرده ایم اما هنوز خانواده وی پاسخ نداده اند.

این دوست آقای عبدی افزود:‌ امیدواریم مثل دفعه های قبل این موضوع، شایعه باشد.

صبح امروز در فضای مجازی خبری حاکی از فوت اکبر عبدی هنرپیشه مشهور سینما و تلویزیون دست به دست شد که تا این لحظه این موضوع تایید نشده است.

منبع: صدا و سیما

مطالب پیشنهادی