11:05 1401/12/27

 

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، سیدعلی معرک‌نژاد در برنامه رادیویی «صدای شهر» اظهار کرد: «ستاد تسهیلات سفر» شهر اصفهان طی یک سال اخیر به‌صورت دائمی در حال فعالیت است و شهردار اصفهان ریاست آن را بر عهده دارد.

او با اشاره به اینکه این ستاد از کمیته‌های مختلفی همچون کمیته بازرسی، ایمنی و حوادث، اطلاع‌رسانی و اسکان تشکیل شده است، افزود: در کمیته اسکان، مراکز اقامتی زیرمجموعه اداره کل میراث فرهنگی، مراکز ذیل اداره آموزش‌وپرورش و کمپ گردشگری باغ فدک به‌صورت ویژه برای اسکان مسافران در نظر گرفته شده است.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اصفهان با بیان اینکه کمیته‌های فضاسازی، فرهنگی و اطلاع‌رسانی چند ماهی است فعالیت خود را آغاز کرده‌اند، تأکید کرد: کمیته فرهنگی در حال برنامه‌ریزی برای اجرای رویدادها و جشن‌های مختلف است تا بتواند ایام خوشی را برای شهروندان اصفهانی رقم بزند.

او با بیان اینکه کمیته زیباسازی از مدتی قبل دیوارنگاره‌هایی را در سطح شهر اجرا کرده است، گفت: این کمیته روزهای آینده المان‌ها و نمادهای مختلفی را ویژه ایام نوروز در شهر نصب می کند.

مسئول کمیته اطلاع‌رسانی ستاد دائمی تسهیلات سفر شهر اصفهان اضافه کرد: این کمیته که وظیفه پوشش و پشتیبانی از تمام کمیته‌های این ستاد و اطلاع‌رسانی به شهروندان را بر عهده دارد، برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام داده است.

او خاطرنشان کرد: امسال برای نخستین‌بار اپلیکیشن گردشگری «اصفهان‌من» در اختیار گردشگران قرار می گیرد.

به گفته او، این نرم افزار تا چند روز آینده ارائه می شود و گردشگران و شهروندان می‌توانند پس از استفاده از آن، نقاط ضعف آن را به اطلاع مدیریت شهری برسانند.

مطالب پیشنهادی