16:59 1402/08/23

به گزارش پایگاه خبری مفتاح، سردار مجتبی فدا، ظهر امروز در جمع مسؤلین تعلیم و تربیت بسیج استان اصفهان اظهار داشت: در آستانه ۲۵ آبان، سالروز حماسه مردم استان اصفهان هستیم که در یک روز مردم اصفهان صدها شهید را تشییع کردند و فردای آن روز با اعزام نیرو و ده‌ها تریلی کمک‌های مردمی به جبهه‌های نبرد، حماسه‌ای بزرگتر خلق کردند.

وی ادامه داد: اگر امروز در غزه به‌رغم جنایت‌های رژیم صهیونیستی، شاهد ایستادگی و مقاومت مردم این منطقه هستیم، به واسطه الگو گرفتن آنها از عاشورا، انقلاب اسلامی و شهدایی مثل شهدای عملیات محرم است. امروز نیز الگوی ما شهدای کربلا است که مردم اصفهان را چنین در عرصه دفاع از اسلام و‌ انقلاب نگه داشته است.

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان بیان کرد: فلسطینی‌ها قبل از انقلاب 30-40 سال می‌جنگیدند، ولی در نهایت برخی با خیانت به مردم خود، راه سازش را پیشه کردند، اما پس از پیدایش انقلاب اسلامی و‌ اتصال به اسلام ناب محمدی، دریافتند که خون بر شمشیر پیروز است، زیرا شهدای کربلا آموختند که اگر چه عده‌ای اندک ایستادند، ولی در طول تاریخ پیروز شدند.

وی به نقش انقلاب اسلامی در زنده کردن مسأله فلسطین اشاره و اضافه کرد: پس از پیروزی انقلاب با راه‌انداختن جنگ‌ هشت ساله و ده‌ها توطئه از جنگ راه‌اندازی داعش و جنگ‌های نیابتی تلاش کردند در مقابل انقلاب اسلامی سد ایجاد کنند، ولی انقلاب اسلامی ظرفیت اتحاد ملت‌ها و هسته‌های مقاومت در فلسطین و لبنان را فراهم ساخت.

وی با اشاره به جنایات رژیم صهیونسیتی، تصریح کرد: امروز در غزه 8 هزار فرزند بیرون از بیمارستان تولد یافته‌اند، زیرا رژیم صهیونسیتی اجازه نداده است مادران آنها به بیمارستان برسند.

وی به برنامه بین‌المللی برای تثبیت رژیم صهیونسیتی و‌ محو آرمان فلسطین در جهان اسلام اشاره کرد و گفت: عملیات طوفان الاقصی ثابت کرد گروه‌های مقاوم و الهام گرفته از تعالیم خدا و اسلام قادرند که دنیا را تکان دهند و شرایطی را فراهم کنند که در طول تاریخ بی سابقه بوده است، زیرا امروز همه دنیا مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل سرمی‌دهند و همه اشغالگری و جنایات رژیم صهیونسیتی را می‌بیند.

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان با بیان اینکه رژیم‌ صهیونیستی 70 سال مردم فلسطین را تحت غارت و اشغالگری قرار داده است، افزود: در یک سال گذشته سه عملیات علیه مردم فلسطین طراحی کردند و قریب 5 هزار نفر را شهید کردند، از سوی دیگر یهودیان جهان را در مسجد الاقصی جمع کردند و با هتک حرمت این مسجد مقدس تلاش می‌کنند زمینه‌های تخریب آن را فراهم کنند.

وی با بیان اینکه از 15 مرداد تا 15 مهر، 117 نفر در غزه به شهادت رسیدند، گفت: رژیم صهیونسیتی تنها در شهریورماه 12 نفر از فرماندهان مقاومت را ترور کرد و با بستن تمام گذرگاه‌ها فشار را بر مردم غزه افزایش دادند و دست شهرک‌نشین‌های صهیونیست را برای غصب اموال مردم فلسطین باز گذاشتند.

فدا با اشاره به تلاش برخی کشورهای غرب برای محو آرمان فلسطین، خاطرنشان کرد: عملیات طوفان الاقصی دوباره مسئله فلسطین را به صدر مسائل جهان اسلام بازگرداند.

وی افزود: امروز وضعیت داخلی رژیمی بسیار متزلزل است به گونه‌ای که 37 هفته اعتصاب و دودستگی در این رژیم حاکم بود و طی 4 سال گذشته 4 نخست وزیر عوض کردند.

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان به ویژگی‌های عملیات طوفان الاقصی اشاره کرد و افزود: به‌رغم ایجاد چندین حلقه موانع مختلف، دوربین‌های قوی و امکانات پایشی که رصد کوچکترین تحرکات را در غزه برای رژیم صهیونسیتی فراهم ساخته بود، رزمندگان فلسطینی وارد در این عملیات تا عمق 45 کیلومتری پیشروی کردند.

وی تصریح کرد: این عملیات ضربه سهمگین و غیرقابل ترمیمی بر رژیم صهیونیستی وارد کرد و‌ برای اولین بار 500 هزار آواره در شهرک‌های اشغالی برای رژیم صهیونسیتی به همراه داشت.

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان ادامه داد: این عملیات هیمنه پنجمین ارتش قدرتمند که ادعای اشرافیت اطلاعاتی داشت و 70 سال با ایجاد رعب و‌ وحشت در منطقه برای خود قدرت بازدارندگی ایجاد کرده‌اند را شکست به گونه‌ای که امروز کسی ترسی از رژیم صهیونسیتی ندارد.

وی گفت: امروز به واسطه عملیات طوفان الاقصی، تزلزل در دولت نتانیاهو روز بروز بیشتر می‌شود، بیشتر کارخانه‌ها در این رژیم تعطیل است، جمعیت مهاجری که کشاورزی می کرد فرار کرده‌ است، درآمد 2 میلیون گردشگری که به این رژیم می‌رفتند قطع شده است، اعتماد عمومی به رژیم صهیونسیتی سلب شده و مهاجرت معکوس آغاز شده است.

فدا خاطرنشان کرد: امروز اولین کار مردم ما تبیین مسئله فلسطین و حمایت از مردم فلسطین با شرکت در راهپیمایی‌ها و سایر مراسمات از این قبیل است و در گام بعدی حمایت معنوی از طریق امور معنوی از جمله ادعیه، زیارت، قرائت قرآن و صدقه برای سلامتی امام زمان (عج) و پیروزی جبهه حق است.

وی بیان کرد: قطعا تمام این اتفاقات زمینه فتح قله است و این فتح قله شکست رژیم صهیونسیتی، خروج آمریکا از منطقه، گسترش اسلام در گیتی و زمینه‌سازی برای ظهور امام زمان (عج) است.

 

مطالب پیشنهادی