10:12 1402/12/05

به گزارش پایگاه خبری مفتاح و به نقل از  اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، علی قاسم‌زاده روز پنجم اسفندماه در برنامه رادیویی «سلام اصفهان» با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در پایان هفته جاری گفت: هر یک از ما با عدم حضور در انتخابات حق خود را به یک نفر دیگر می دهیم و اینگونه سرنوشت خود را به کسانی که نمی‌دانیم خیرخواه یا بدخواه هستند، واگذار می‌کنیم.

او افزود: در هر صورت مجلس شورای اسلامی تشکیل می‌شود و قانون‌گذاری می‌کند و این قانون نیز برای همه لازم‌الاجرا است، در حالی که می‌توانستیم با شرکت در انتخاب نماینده‌ای که به آرمان‌های خود نزدیک‌تر می‌بینیم را روانه مجلس کنیم.

شهردار اصفهان سپس با اشاره به تصویب بودجه شهرداری اصفهان برای سال 1403 به مبلغ حدود ۳۰ هزار میلیارد تومان گفت: بودجه ۱۴۰۳ شهرداری اصفهان نسبت به بودجه سال جاری حدود ۵۰ درصد افزایش یافته است تا با توجه به نرخ ۴۵ تا ۵۰ درصدی تورم، قدرت عملیاتی شهرداری کم نشود و بتوانیم پروژه‌های زیرساختی همچون رینگ چهارم، قطار شهری و افزایش ناوگان حمل‌ونقل عمومی را اجرا و شرایط زندگی بهتری در شهر فراهم کنیم.

او ادامه داد: به‌صورت الزامی این ۵۰ درصد افزایش بودجه ۱۴۰۳ نسبت به سال جاری از منبع بهای خدمات نیست، بلکه از مدل‌های جدید مالی استفاده می‌کنیم تا فشاری به شهروندان تحمیل نشود.

 

 

 

مطالب پیشنهادی