15:59 1403/04/19

به گزارش پایگاه خبری مفتاح و به نقل از روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین عبدالرسول احمدیان در گفت و گویی با اشاره به این که مبلغان دینی سربازان خط مقدم جهاد تبیین هستند، اظهار داشت: اهمیت جهاد تبیین در طول تاریخ مشخص است؛ تبیین حضرت زینب(س) و امام سجاد(ع) برای قیام عاشورا که باعث شده نام و یاد امام حسین(ع) تا به امروز زنده بماند و تداوم این راه وظیفه همه ما می باشد.

 

وی یکی از مهم ترین عرصه های تبلیغ امروز را جهاد تبیین و امیدآفرینی بیان کرد و گفت: برای آمادگی هر چه بیشتر مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان و ارتقای سطح کیفی فعالیت‌های تبلیغی در ایام ماه محرم، سلسله جلسات آموزشی محرم با عنوان مدرسه عاشورا برای آنها برنامه ریزی و برگزار شد.

 

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: اعزام ها به صورت اعزام فردی و گروهی در دو سطح عمومی و تخصصی به سراسر کشور انجام شده و مبلغان در مکان‌های تبلیغی خود مستقر شده و به مدت 12 روز فعالیت‌های تبلیغی خواهند داشت.

 

وی گفت: نیازسنجی تبلیغی تدوین شده کمک می کند تا فرایند تبلیغ در مناطق مختلف بر اساس ظرفیت محل تبلیغ و تخصص و توان گروه های تبلیغی و مبلغان انجام شود تا بهترین بازدهیو اثرگذاری را برای مخاطبان داشته باشد. امیدوارم همه تلاش های محبان و مبلغان اهل بیت علیهم السلام مورد قبول درگاه احدیث قرار گیرد.

مطالب پیشنهادی