13:22 1402/08/30

به گزارش پایگاه خبری مفتاح و به نقل از  اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، همایش فرمانداران استان با حضور استاندار اصفهان، معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری و سایر اعضاء، سه‌شنبه سی‌ام آبان‌ماه، به میزبانی شهرستان لنجان برگزار شد.
در حاشیه این نشست دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان، فرمانداران را نمایندگان عالی دولت دانست و اظهار کرد: بر اساس نگاه رهبر مقام معظم انقلاب، فرمانداران در سلسله مراتب حاکمیت قرار دارند و مسئول و مدیر اجرای سیاست‌های عمومی کشور در حوزه‌های استحفاظی خود هستند.
وی افزود: به دلیل ضرورت انسجام بخشی و حرکت هماهنگ در سطح استان اصفهان نشست‌هایی به صورت ماهیانه و بر اساس ضرورت هر دو هفته یک‌بار با محوریت استان و با حضور فرمانداران و مدیران دستگاه‌های مختلف استان اصفهان برگزار می‌شود.
استاندار اصفهان با بیان اینکه برخی مسائل زمینه نگاه هم افزا در استان را می‌طلبد، تصریح کرد: در این جلسات برخی مسائل استان که عمومیت داشته و نیاز است با هماهنگی فرمانداران برای آنها تدابیر لازم اتخاذ شود مسائلی چون نهضت ملی مسکن، تورم، رشد تولید، انتخابات و… به بحث گذاشته می‌شود.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه در ایامی قرار داریم که با جدیت بیشتری در حوزه نهضت ملی مسکن در حال فعالیت بوده و درگیر با مباحث مرتبط با انتخابات هستیم، این مباحث در دستور کار گردهمایی فرمانداران استان قرار دارد.
دکتر مرتضوی اضافه کرد: امیدواریم با هماهنگی و حضور مدیران کل و مدیران دستگاه‌های مختلف در نهایت شکل‌گیری نگاهی هم افزا و مؤثر در پیشبرد سیاست‌های دولت سیزدهم در استان اصفهان باشیم.
وی با اشاره به بحث آخرین وضعیت معلمان خرید خدمات، گفت: روز گذشته که در تهران حضور داشتم پیگیری لازم در خصوص وضعیت معلمان خرید خدمات انجام شد و از سوی دیگر مدیرکل آموزش و پرورش نیز در دفتر بنده حضور یافته و مذاکراتی در این خصوص انجام شد و در نهایت دو مسیر برای حل این مشکل در حال پیگیری است.
استاندار اصفهان خاطرنشان کرد: سعی شده است در استان با تأمین اعتبار این مبحث پیگیری و حل و فصل شود و در تلاش هستیم طی یکی دو روز آینده پرداخت حقوق این عزیزان به نتیجه ختم شود و در مسیر ملی نیز با تأمین اعتبار فراگیر توسط سازمان برنامه بودجه و وزارت آموزش و پرورش این مهم به صورت اساسی انجا

مطالب پیشنهادی