18:36 1403/03/24

مدیر منطقه ۲ شهرداری اصفهان خبر داد: احداث پروژه پردیس ورزشی غرب اصفهان در محله ولدان

به گزارش پایگاه خبری مفتاح و به نقل از  اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، محمدرضا طبیبی با اعلام این خبر گفت: پروژه پردیس ورزشی غرب اصفهان در زمینی به وسعت ۳۲۰۰ مترمربع در خیابان شهید صمدیه لباف (محله ولدان) احداث می‌شود.

وی با اشاره به ویژگی‌های این پروژه افزود: این پروژه با زیربنای حدودی ۲۰ هزار متر مربع به‌صورت پنج طبقه روی پیلوت و دو طبقه زیرزمین جهت پارکینگ، یکی از بزرگترین پروژه‌های ورزشی در شهر اصفهان است. همچنین موقعیت و دسترسی‌های مناسب زمین و کاربری‌های ورزشی متنوع برای این پروژه تعریف شده است.

مدیر منطقه ۲ شهرداری اصفهان با اشاره به در نظر گرفتن حدود ۱۰۰۰ متر مربع از زیربنای پروژه برای اقامتگاه موقت ورزشکاران ادامه داد: مقیاس شرکت‌ در مسابقات و اردوهای تیمی این پروژه را نه‌تنها در سطح شهری و استانی، بلکه در سطح کشوری می‌توان در نظر گرفت.

وی با اشاره به کاربری‌های تعریف شده در پردیس ورزشی غرب اصفهان گفت: استخر با ابعاد مسابقه‌ای، دو سالن بدنسازی اختصاصی و مجزا برای آقایان و بانوان، باشگاه بیلیارد، سالن اسکواش، سالن بازی کودکان جهت رفاه خانواده‌های ورزشکار، سالن اجتماعات و مراسم‌های ورزشی، اقامتگاه موقت جهت اسکان ورزشکاران در مسابقات، دو طبقه پارکینگ در زیر زمین، سالن کسب و کارهای تک نفره تجاری و دفتر کار در این مجموعه پیش‌بینی شده است.

 

مطالب پیشنهادی