14:20 1403/02/30

به گزارش پایگاه خبری مفتاح و به نقل از  روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ محمد نوید متقی با اعلام این خبر گفت: به همت داوطلبان و خیرین هلال احمر استان در هفته هلال احمر تعداد 55 پروژه داوطلبی به همت داوطلبان نیکوکار در سطح استان اصفهان اجرا شده است.

وی افزود: این پروژه ها با مشارکت 236 داوطلب به ارزش بیش از 7میلیارد و 635 میلیون ریال در شعب سراسر استان در قالب کمک های حمایتی و معیشتی و به منظور رفع مشکلات اقشار محروم به ویژه بیماران نیازمند انجام شده است.

متقی با بیان اینکه با اجرای پروژه های داوطلبی در این مدت بیش از2هزار مددجو از این پروژه ها بهره مند شده اند، اظهار کرد: این پروژه ها شامل اهدای تجهیزات پزشکی مانند دستگاه اکسیژن ساز، کپسول اکسیژن و مانومتر،دستگاه بای پپ جهت بانک تجهیزات پزشکی و همچنین اهدا و توزیع بسته های بهداشتی و سبدهای غذایی، اهدای لوازم منزل، اهدای هزینه دارو و درمان و سایر پروژه های حمایتی می باشد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان در پایان از عموم مردم به ویژه خیرین و داوطلبان خواست با مشارکت در اجرای پروژه های داوطلبی در راستای اهداف بشردوستانه و داوطلبانه جمعیت هلال احمر به یاری نیازمندان جامعه اقدام کنند.

مطالب پیشنهادی