11:06 1401/02/21

به گزارش  مفتاح وبه نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان اصفهان: حجت الاسلام جعفری رییس کل دادگستری و رییس هیأت امنای ستاد دیه استان در برنامه زنده تلویزیونی یک شهر ضیافت از حضور خیرین و مردم نیکوکار استان اصفهان در آزادی زندانیان جرایم غیر عمد قدردانی کرد و حلول ماه شوال و عید سعید فطر را تبریک گفت.

وی با قدردانی از عموم مردم متدین و خداجو و مجموعه صداوسیمای مرکز استان، سازمان زندان ها، ستاد دیه و خیرین خیریه های مختلف استان در برنامه ریزی و اجرای برنامه زنده تلویزیونی یک شهرضیافت، از آزادی۳۴۰ زندانی جرایم غیر عمد از تمامی زندان های استان خبر داد.

رییس هیأت امنای ستاد دیه استان گفت: در طول یک ماه روزه داری مردم مؤمن و انقلابی استان تعداد سی برنامه تلویزیونی یک شهر ضیافت که بصورت زنده از شبکه استان پخش گردید و همچنین تعداد ۴۸ جشن گلریزان در شهرستان های استان برگزار شد که در مجموع مبلغ ۵۲ میلیارد تومان کمک های نقدی و غیر نقدی جمع آوری گردید.

حجت الاسلام جعفری ادامه داد: امسال بیش از دو و نیم برابر نسبت به سال گذشته جذب مشارکت را داشته ایم و حتی سه برابر سال گذشته آزادی زندانی را به همراه داشته است.

رییس کل دادگستری استان در پایان با قدردانی از تمامی ائمه جمعه و جماعات استان، رؤسای دادگستری ها، دادستان ها، فرمانداران و تمامی کسانی که در برگزاری جشن های گلریزان مشارکت نمودند، رمضان امسال را حماسه ای عظیم توصیف کرد و یادآور شد: اصفهانی ها امسال با حرکت زیبا و فوق العاده ای که رقم زدند در صدر استان های کشور قرار گرفتند.

مطالب پیشنهادی