۴۶۸۰ بازدید اندازه فونت نسخه چاپی

درباره ما

                                                                                 بسم الله الرحمن الرحیم
همانطور که مخاطبین عزیز مستحضرند رسالت پیامبران حول کلمه توحید و ترغیب و تشویق بسوی رستگاری بوده و ائمه اطهار(ع) نیز در این راستا به طریق اولی خود را وقف انسانیت و تکامل بشر نموده اند که در این میان وظیفه ما بعنوان پیروان مکتب شیعه، نشر معارف اهلبیت در بین مشتاقان و عاشقان این طریق میباشد.
در این خصوص فعالیت پیامبرگونه رسانه های خبری بر کسی پوشیده نیست و این فعالیتها که خط مشی ما را در ولایت پذیری و اطاعت از امام زمان(عج) نشان میدهد، همان دنباله روی رسالت انبیا در ترویج و نشر فضائل و کرامت انسانی و مقابله با رذایل اخلاقی است .
پایگاه اطلاع رسانی مفتاح (meftahnews.ir) نیز از این قاعده مستثنی نبوده و در راستای نشر معارف علوی و فرهنگ مهدوی و اخبار روز در زمینه های فرهنگی،مذهبی،سیاسی،اجتماعی و حقوق بشر در مجموع اخبار مرتبط با حوزه های فرهنگ و سیاست، فعالیت خود را بر اساس مجوز صادره از هیئت نظارت بر مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طی شماره 93/686  در 1393/01/19 آغاز نمود.
در پایان افتخار میکنیم که مفتاح اولین پایگاه اطلاع رسانی رسمی با موضوع فرهنگی و سیاسی و معلومات عمومی در کشور است که اکنون با محوریت استان اصفهان در حال فعالیت رسانه ای در فضای مجازی می باشد و در همین راستا از مخاطبین عزیز دعوت می شود به منظور ارتقاء سطوح فعالیتهای  این رسانه ما را یاری نمایید.
 
 
شناسنامه رسانه
صاحب امتیاز و مدیرمسؤول:حسین صادق زاده پوده

 تماس از طریق:              [email protected]       نمابر: 89771689 021

 دفتر مرکزی: اصفهان.خیابان بزرگمهر.ابتدای خیابان هشت بهشت غربی.مجتمع فدک.ط3.واحد306

 تلفن: 03132682308      دورنگار: 03132682302

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − چهار =


صوت و فیلم

گزارش تصویری