کد خبر : ۹۵۳۵۰ دسته : اصفهان , سیاسی , تاریخ انتشار : ۹:۳۵ - دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵
اندازه فونت نسخه چاپی

تغییر فرماندار اصفهان شائبه مهندسی دولتی انتخابات را تقویت کرد

به گزارش مفتاح، نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: در برهه زمانی که فرماندار مسؤول اجرایی انتخابات حوزه انتخابیه شهرستان اصفهان است، تغییر و تعویض فرماندار اقدام ناعادلانه‌ای از سوی دولت است.

حسینعلی حاجی دلیگانی با اشاره به تغییر فرماندار شهرستان اصفهان، اظهار کرد: با انتخاب پیشروی کشور به ویژه انتخابات میان ‌دوره‌ای مجلس که قرار است در شهرستان اصفهان برگزار شود، جابجایی و تغییر فرماندار شائبه مهندسی دولت در انتخابات را نشان می‌دهد.

وی با بیان اینکه این تعویض به منزله اهدافی خاص و از پیش تعیین شده بوده که اذهان عمومی را متواتر می‌کند، افزود: در برهه زمانی که فرماندار مسؤول اجرایی انتخابات حوزه انتخابیه شهرستان اصفهان است، تغییر و تعویض فرماندار اقدام ناعادلانه‌ای از سوی دولت است.

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی بیان‌داشت: البته برخی اقدامات دیگری در کشور با در پیشرو بودن انتخابات انجام شده که همین شائبه را تقویت می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: حضور در جمع مسؤولان برگزاری و مدیریت ستاد انتخابات، پس از اعلام آمادگی روحانی برای نامزدی نیز نوعی شائبه مهندسی انتخابات است که اذهان عمومی را متواتر می‌کند.

منبع: فارس

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + سه =


صوت و فیلم

گزارش تصویری