کد خبر : ۹۴۸۴۲ دسته : سیاسی , تاریخ انتشار : ۱۲:۱۲ - پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵
اندازه فونت نسخه چاپی

دولت برای خوزستان جلسه گذاشت؛ کاری نکرد/برای حل مشکل خوزستان دولتی‌ها پای کار نیامدند

به گزارش مفتاح، نماینده مردم امیدیه و بندرماهشهر در مجلس نهم، گفت: در مجلس سابق برای حل مشکل خوزستان جلساتی با معاونین وزرای نفت‌، نیرو، جهاد کشاورزی و رئیس سازمان محیط زیست داشتیم و هرکدام مسئولیتی برعهده گرفتند ولی خبری از عمل به مصوبه‌ها نشد.

حبیب آقاجری نماینده مردم امیدیه و بندرماهشهر در مجلس نهم با بیان اینکه در مجلس سابق با اینکه مشکلات خوزستان پیگیری زیادی شد ولی کاری که باید انجام می‌شد در عمل محقق نشد، اظهار داشت‌: مسائلی چون قطعی آب و برق آن موقع نیز پیش‌بینی می‌شد ولی متاسفانه هیچ‌کس از دولت به صورت جدی پای کار نیامد و سهل‌انگارانه با این مسئله مواجهه کردند.

وی با بیان اینکه هشدارهای لازم پیرامون احتمال وقوع برخی مشکلات حاد در مجلس نهم به دولت داده شده بود، افزود: در مجلس سابق جلساتی در این زمینه با معاونین وزرای نفت‌، نیرو، جهاد کشاورزی و حتی شخص رئیس سازمان محیط زیست کشور داشتیم که هرکدام از این ارگان‌ها مسئولیتی برعهده گرفتند ولی هیچ خبری از عمل به مصوبه‌ها نشد.

آقاجری با تاکید بر لزوم ورود جدی دولت برای حل بحران خوزستان خاطرنشان کرد: دولت وظیفه دارد در قبال این مسائل پای کار آمده و درصدد حل آن برآید چون مردم خوزستان با مشکل بزرگی مواجه شده‌اند.

منبع: فارس

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =


صوت و فیلم

گزارش تصویری