کد خبر : ۷۷۶۳۵ دسته : اصفهان , حقوق بشر , تاریخ انتشار : ۱۰:۳۰ - پنجشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۴
اندازه فونت نسخه چاپی
بدلیل استرس های ناشی از مشکلات مالی؛

تنها یک نوزاد از 5قلوهای اصفهانی باقی مانده

به گزارش مفتاح، بانوی 34ساله اصفهانی در سومین زایمان خود 5قلو به دنیا آورد، مادر این نوزادان در 28هفتگی بارداری خود دچار درد و خونریزی شد که به‌اجبار با عمل سزارین و تلاش گروه پزشکی، 2 دختر و 3 پسر این خانم اصفهانی با موفقیت به دنیا آمدند.

متأسفانه هفته گذشته 2 نوزاد پسر از 5قلوها و شب گذشته یک دختر به‌دلیل نارسایی و کمبود وزن فوت شدند. صبح امروز یک نوزاد دیگر هم فوت شد و از 5‌قلوهای اصفهانی تنها یک پسر باقی مانده است.

 در حال حاضر حال یک پسر باقی‌مانده از این مادر روستای چم‌نور بخش باغ بهاداران از شهرستان لنجان رضایت‌بخش است.

حال گرشاسب هادی پدر علی‌اصغر، دلیل این زایمان زودرس همسر و فوت فرزندانش را استرس های ناشی از مشکلات مالی و تعدیل از کار می‌داند و در گفت‌وگو با تسنیم می‌گوید: در حال حاضر من و به‌ویژه همسرم حال روحی خوبی نداریم، من تمام تلاش خود را انجام دادم تا این نوزادان و مادر فرزندانم در بهترین شرایط باشند اما خواست خدا این‌گونه بود.

وی با بیان “حال کنونی همسرم را تنها یک مادر می‌تواند متوجه شود” می‌افزاید: در زمان بارداری همسرم خیلی تلاش کردم استرسی به وی وارد نشود اما دچار زایمان زودرس شد و اکنون یکی پس از دیگری، فرزندان خود را از دست می‌دهم.

پدر 5قلوهای اصفهانی با گلایه از برخی مدیران محل کارش که با وجود اطلاع از وضعیتش، وی را مشمول تعدیل دانسته و از کار اخراج کرده‌اند، می‌گوید: آنها می‌توانستند به من کمک کنند، درحالی که من به‌خاطر شرایط ویژه همسرم به آنها التماس می‌کردم، اجازه فعالیت و کار به من بدهند تا بتوانم از پسِ مخارج و هزینه‌های دوران بارداری همسرم بربیایم، آنها تعدیل نیرو و من را اخراج کردند.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − هشت =


صوت و فیلم

گزارش تصویری