کد خبر : ۲۶۱۶۲ دسته : فرهنگ و هنر , تاریخ انتشار : ۹:۴۶ - جمعه ۴ مهر ۱۳۹۳
اندازه فونت نسخه چاپی

«چ» بهترین فیلم جشنواره بین‌المللی مقاومت شد

به گزارش مفتاح به نقل از ایکنا، در آیین اختتامیه سیزدهمین جشنواره بین‌المللی مقاومت که شب گذشته سوم مهرماه با حضور مقامات سینمایی و هنرمندان در برج میلاد برگزاری شد، برگزیدگان به شرح زیر معرفی شدند.

برندگان فیلمهای سینمایی ایران

دیپلم افتخار و تندیس بهترین فیلمنامه به نرگس آبیار برای  فیلمنامه «شیار 143»

دیپلم افتخار بهترین فیلمنامه به انسیه شاه‌حسینی برای  فیلمنامه «زیبا‌تر از زندگی»

دیپلم افتخار و تندیس  بهترین کارگردانی  به ابراهیم حاتمی‌کیا برای کارگردانی فیلم «چ»

دیپلم افتخار بهترین کارگردانی به احسان عبدی‌پور برای کارگردانی فیلم «تنهای تنهای تنها»

دیپلم افتخار بهترین کارگردانی به  خانم نرگس آبیار برای کارگردانی فیلم «شیار 143»

دیپلم افتخار و تندیس  بهترین فیلم به بنیاد سینمایی فارابی برای فیلم «چ»

دیپلم افتخار و تندیس بهترین بازیگری مرد بابک حمیدیان برای فیلم «چ»

دیپلم افتخار بهترین بازیگری مرد  به میثم فرهومند برای فیلم «تنهای تنهای تنها»

جایزه ویژه هیئت داوران به پرویز پرستویی به خاطر فعالیت مستمر در سینمای دفاع مقدس

دیپلم افتخار وتندیس بهترین بازیگری زن  به مریلا زارعی برای فیلم «شیار 143»

دیپلم افتخار و تندیس بهترین جلوه‌های ویژه  به  سید هادی اسلامی برای فیلم «چ»

بخش تکفیری

دیپلم افتخار و تندیس برگزیده اول به مجید ذوالفقاری  برای  فیلم «ام غیاث»

دیپلم افتخار برگزیده دوم به روح‌الله رفیعی برای فیلم مستند «خالد و مجتبی»

لوح تقدیر ویژه هیئت داوران برای اهتمام به موضوع و حقانیت مقاومت به محمد رضا اسلاملو

لیست برندگان فیلم کوتاه

دیپلم افتخار و تندیس برگزیده اول به سیف‌الله یزدانی  برای  فیلم «از درون آینه»

دیپلم افتخار برگزیده دوم رقیه توکلی برای فیلم «ساعت شش»

دیپلم افتخار برگزیده سوم به «داریوش غذبانی» برای فیلم  «حنانه»

لیست برندگان فیلم مستند

دیپلم افتخار و تندیس  برگزیده اول به محسن برمهانی برای  فیلم مستند «به پشت تابلو نگاه کن»

دیپلم افتخار برگزیده دوم به محمد علی فارسی برای فیلم مستند «ابرها در راهند»

دیپلم افتخار برگزیده سوم به «مصطفی رزاق کریمی» فیلم مستند «خاطراتی برای تمام فصول»

جایزه ویژه هیئت داوران به حبیب والی نژاد به تهیه کننده فیلم «آخرین روزهای زمستان»

لیست برندگان عماد مغنیه

دیپلم افتخار و تندیس جشنواره به علی غفاری  برای  فیلم سینمایی «ابو زینب» محصول ایران

دیپلم افتخار و تندیس برگزیده اول به عماد برنات برای فیلم «پنج دوربین شکسته» محصول فرانسه

دیپلم افتخار برگزیده دوم به خالد جرار برای فیلم «نفوذی» محصول لبنان و فلسطین

دیپلم افتخار برگزیده سوم به مرتضی پایه شناس فیلم مستند «فیلم نا تمامی برای دخترم سمیه» محصول ایران

لوح تقدیر ویژه خود را برای تلاش مسمتر در عرصه دفاع مقدس و مقاومت به زهره یزدان پناه قره تپه

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


صوت و فیلم

گزارش تصویری