امام رضا علیه السلام: هر که غم مؤمنى را بزداید، خداوند در روز قیامت، غم را از دل او مى زداید.

11:45 1398/06/20

 

به گزارش مفتاح و به نقل از  اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، محمد مجیری اظهار کرد: مغازه های فروش و عرضه آجیل و خشکبار در شهر اصفهان در خیابان های ولی عصر، عبدالرزاق و جهاد تجمع دارند که برای رفاه شهروندان به منظور عبور و مرور بهتر، شهرداری اصفهان اقدام به راه اندازی مجموعه ای در میدان میوه و تره بار برای ساماندهی این مغازه ها کرده است.

وی ادامه داد: در همین راستا و در فاز اول این پروژه 45 سوله و دفتر کار احداث شده است که در حال حاضر از طریق برگزاری مزایده آماده واگذاری 18 مورد از آنها به متقاضیان هستیم.

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌ های کشاورزی شهرداری اصفهان افزود: این واگذاری از 16 شهریورماه سال جاری آغاز شده و تا هفتم مهرماه هم ادامه دارد. متقاضیان می توانند برای دریافت اسناد مزایده و اطلاعات بیشتر به دبیرخانه سازمان به آدرس کنار گذرغربی بزرگراه شهید صیاد شیرازی، حدفاصل خیابان‌های هشت بهشت و رکن الدوله، نبش کوچه احسان، پلاک پنج مراجعه کنند.

وی با اشاره به اینکه 27 واحد دیگر از مجتمع صنفی عمده فروشان خواروبار، خشکبار و مواد غذایی اصفهان در قالب سه لاین واگذار می شود، تصریح کرد: در فاز نهایی نیز 66 واحد دیگر در میدان میوه و تره بار با همکاری بخش خصوصی ساخته خواهد شد.

مجیری گفت: به طور کلی مجتمع خوار و بار و مواد غذایی اصفهان دارای 111 واحد است که از نظر دسترسی به راه های ارتباطی مهم کشور مانند تهران، شیراز و بندرعباس در موقعیت مطلوبی قرار گرفته و به یکی از مراکز مبادلات تجاری کشور تبدیل خواهد شد.

وی با اشاره به شرایط واگذاری این واحدها، اظهار کرد: واگذاری همه واحدها به صورت فروش امتیاز سرقفلی با شرایط نقد و اقساط انجام می گیرد.

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌ های کشاورزی شهرداری اصفهان افزود: واحدهای صنفی خواروبار فعال در خیابان‌های جهاد، عبدالرزاق و ولی‌عصر(عج) پس از استقرار در مجتمع واحدهای صنفی در میدان مرکزی میوه و تره بار باید واحدهای قبلی را تعطیل کنند.

مطالب پیشنهادی