امام رضا علیه السلام: هر که غم مؤمنى را بزداید، خداوند در روز قیامت، غم را از دل او مى زداید.

13:12 1398/05/13

به گزارش مفتاححجت‌الاسلام سید جواد حسینی کیا نماینده سنقر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به روند کاهش قیمت ارز، گفت: به نظر می‌رسد قیمت ارز در حال واقعی شدن است، اما قیمت فعلی دلار نیز، مناسب نیست و باید به قیمت متعادل‌تری برسد.

وی افزود: تثبیت قیمت دلار یکی از اساسی‌ترین مطالبه‌های مردم از دولت است و مجلس این مطالبه را از دولت پیگیری می‌کند، معتقدم روند کاهشی قیمت ارز ادامه می‌یابد.

عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه برخی تولیدکنندگان نسبت به نابه‌سامانی قیمت ارزمعترض هستند، اظهار داشت: این تولیدکنندگان حق‌ دارند که از وضعیت کنونی ارز و دلار رضایت نداشته باشند؛ انتظار می‌رود که دولت روند مثبت کنونی را تا تثبیت قیمت دلار دنبال کند.

حجت‌الاسلام حسینی‌کیا تصریح کرد: کاهش قیمت دلار باید به‌ صورت مستقیم روی قیمت‌های کالاهای اساسی نیز تأثیر مستقیم داشته باشد، زیرا موضوعیت کاهش قیمت ارز با کاهش قیمت‌ها مفهوم دارد، در غیر اینصورت گویی که تغییری ایجاد نشده است.

نماینده مردم سنقر در مجلس در پایان خاطرنشان کرد: فشارهای اقتصادی متوجه اقشار ضعیف است و هر تصمیمی در حوزه اقتصادی اتخاذ می‌شود، باید متوجه رفع مشکل اقشار ضعیف جامعه باشد، در غیر این صورت راه به جایی نمی‌برد.

مطالب پیشنهادی