کد خبر : ۲۶۷۸۵ دسته : اجتماعی , اصفهان , تاریخ انتشار : ۱۴:۳۰ - سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۳
اندازه فونت نسخه چاپی
طی حکمی

یک اصلاح طلب مدیر کل میراث شد

به گزارش مفتاح نیوز به نقل از کانون خبر، محسن مصلحی رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان اصفهان پس از اینکه یک سال از تایید مهر ریاستش پس از دو سال سرپرستی در حوزه میراث فرهنگی استان اصفهان می گذرد، امروز از سمتش استعفا داد.

مصلحی سابقه فعالیت 22 ساله در زمینه میراث فرهنگی دارد و البته شنیده ها حاکی از این است که وی برای ادامه فعالیت در زیر مجموعه وزارت علوم و به عنوان استاد دانشگاه فعالیت خواهد کرد.

به دنبال این استعفا، دکتر فریدون الهیاری با حکمی از سوی دکتر سلطانی فر به عنوان مدیر کل جدید منصوب شد.بر طبق اعلام اداره امور فرهنگی و روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی در این حکم آمده است :

نظر به تعهد، تجربه و شایستگی جنابعالی ، به موجب این حکم به عنوان مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان ، منصوب می شوید.
توجه کامل به اهمیت حفظ و نگهداری از میراث ارزشمند فرهنگی – تاریخی ، رشد و توسعه صنایع دستی و گردشگری ، بهره گیری از توان تخصصی صاحب نظران ، اندیشمندان ، کارشناسان خبره، منابع انسانی موجود و تعامل جدی با مدیریت عالی استان و مسئولین استانی ، هماهنگی با حوزه های کاری و سازمان مرکزی ، توجه به مسائل انسانی ، ایجاد فضای صمیمی و دوستانه و فراهم کردن زمینه های پیشرفت شغلی کارکنان از مهمترین وظایف مدیریت است که انتظار میرود دراین زمینه و در راستای تحقق اهداف متعالی سازمان گامهای موثری بردارید.
شایان ذکر است فریدون الهیاری عضو هیئت علمی و دانشیار گروه تاریخ دانشگاه اصفهان می باشد. وی در زمان اصلاحات در سمت مدیر کل فرهنگی دانشگاه اصفهان مشغول به فعالیت بوده است. فعالیتی که آنچنان هم کم حاشیه و بدون تنش نبود.

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 1 =


صوت و فیلم

گزارش تصویری