16:07 1399/02/29

 

به گزارش مفتاح و به نقل از روابط عمومی اطلاع رسانی کمیته امداد اصفهان، کریم زارع، سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان در بازدید مشترک از مرکز نیکوکاری یوسف زهرا (عج) به همراه امیر سرتیپ دوم ستاد علی حدادی سامانی، فرمانده منطقه پدافند هوایی شهید نصر اصفهانی با بیان اینکه این نهاد با فرمان مقام معظم رهبری با همراهی خیل عظیم مردم در حال خدمت رسانی در رزمایش همدلی و کمک مومنانه است، یادآور شد: ۳۷۰ هزار وعده غذای گرم در طرح اطعام مهدوی کمیته امداد استان در ماه مبارک رمضان تاکنون طبخ و با همکاری همدلانه فرماندهی و کارکنان منطقه پدافند هوایی شهید نصر اصفهانی در بین مددجویان و نیازمندان توزیع شده است.

وی افزود: سربازان و مدافعان آسمان کشور در عرصه نیروی انسانی، لجستیک، پشتیبانی و سایر زمینه ها به یاری کمیته امداد استان اصفهان در جبهه همدلی و کمک مومنانه به نیازمندان، شتافتند.

 زارع در ادامه با اشاره مجدد به خدمات ارائه شده در ماه مبارک رمضان به مددجویان اصفهانی، تاکید کرد: بیش از ۷۰ هزار سبد غذایی نیز با همکاری خیران و نیکوکاران تاکنون تهیه و توزیع شده است.

وی برنامه این نهاد برای ماه رمضان را طبخ و توزیع ۵۰۰ هزار وعده غذای گرم و ۱۱۰ هزار سبد غذایی عنوانی کرد و گفت: در صورت تداوم همراهی پرشور همشهریان گرانقدر، خیران بزرگوار و نیکوکاران نیک اندیش انشاالله به این هدف در پایان ماه مبارک رمضان دست خواهیم یافت.

سرپرست کمیته امداد استان اصفهان با بیان اینکه بخشی از کمک های این نهاد در قالب مراکز نیکوکاری که ساختاری مردمی دارند و در دل محلات سراسر استان شکل گرفته اند، به نیازمندان ارائه می شود، گفت: در این مراکز علاوه برکمک های معیشتی به سایر نیازمندی های مددجویان و اقشار آسیب پذیر نیز توجه می شود.

 وی با اشاره به فعالیت کارگاه تولید ماسک بهداشتی مرکز نیکوکاری یوسف زهرا (عج) شهر اصفهان، یادآور شد: روزانه بالغ بر ۲۰ هزار ماسک در کارگاه های وابسته به کمیته امداد اصفهان و مراکز نیکواری در سراسر استان تولید می‌شود و از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا کنون بیش از ۲ میلیون قطعه ماسک بهداشتی تولید و توزیع شده است.

امیر سرتیپ دوم ستاد علی حدادی سامانی، فرمانده منطقه پدافند هوایی شهید نصر اصفهانی نیز در سخنانی با یادآوری فرمایش امام راحل که ارتش را ارتش انقلابی و مردمی معرفی فرموده‌اند، تاکید کرد:اگر ارتش و نیروی مسلحی وجود دارد مطمئنا به خاطر وجود چنین مردمی است و ما خود را وام دار آنها می دانیم و پشتیبانی ها و حمایت های صورت گرفته توسط این مردم در هشت سال دفاع مقدس را فراموش نخواهیم کرد.

وی با بیان اینکه آنچه که امروز انجام می دهیم ادای دین به مردم است، گفت: اگر کاری انجام شده کمترین کار است و امیدواریم که بتوانیم بیشتر و پربارتر در خدمت مردم باشیم.

حدادی با اشاره به طرح اطعام مهدوی کمیته امداد، گفت: از سرپرست و امدادگران این نهاد در استان اصفهان برای فراهم کردن بستر استفاده از امکانات و تجهیزات منطقه پدافند هوایی شهید نصر اصفهانی در راستای خدمت رسانی به مردم عزیز،تشکر و قدردانی داریم.

 

 

مطالب پیشنهادی