17:47 1399/01/09

 

به گزارش مفتاح وبه نقل از  پایگاه خبری پلیس، سردار" مهدی معصوم بیگی" در این خصوص اظهار داشت: از زمانی که موضوع شیوع بیماری کرونا مشخص شد دستورالعمل برخورد با محتکران اقلام بهداشتی و ضد عفونی کننده ابلاغ و اجرایی شد.

وی با اشاره به اینکه در این خصوص نیروی انتظامی از مصوبات ستاد مقابله با کرونا هم حمایت های لازم را می کند بیان داشت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی اصفهان با همکاری ادراه کل تعزیزات حکومتی ، اداره صمت و دانشگاه علوم پزشکی از اماکن مختلفی بازرسی کردند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به پلمب بیش از 300 اماکن متخلف مانند رستوران ها، چایخانه ها، تالارها و کافی شاپ به علت عدم رعایت مقررات بهداشتی بیان داشت: همچنین 20 مکان نیز که اقلام بهداشتی و ضد عفونی کننده احتکار شده در بازرسی از آنها کشف شد پلمب شدند.

سردار معصوم بیگی با اشاره به کشف 5 میلیون عدد انواع اقلام بهداشتی و ضد عفونی کننده شامل ماسک ، دستکش یکبار مصرف،شیلد محافظ صورت و دیگر اقلام از ابتدای امسال تاکنون، اظهار داشت: در نتیجه اجرای این طرح 94 فرد متخلف و محتکر نیز دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان در پایان خاطر نشان کرد: طرح های مقابله ای پلیس با محتکران و مالکان اماکنی که موازین و مقررات بهداشتی را رعایت نمی کنند با شدت تداوم دارد و با اینگونه افراد برخورد قاطع و قانونی می شود.*

مطالب پیشنهادی