کد خبر : ۸۳۴۸۸ دسته : اصفهان , تاریخ انتشار : ۲۲:۰۰ - چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴
اندازه فونت نسخه چاپی

چهلستون میزبان رونمایی از سند گردشگری اصفهان

به گزارش مفتاح، به نقل از اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری اصفهان، سال 94 در حالی روزهای آخر خود را سپری می‌کند که اصفهان در این ایام شاهد رویدادهای قابل توجهی در حوزه گردشگری است.

سند راهبردی گردشگری توسط شهرداری اصفهان و با یاری و کمک کارشناسان عرصه گردشگری تدوین شده است که امروز با حضور سلطانی فر رونمایی شد تا بتواند افق روشنی را پیش روی اصفهان و حوزه گردشگری قرار دهد.

شهردار اصفهان در خصوص سند راهبردی گردشگری بیان داشت: این سند به دنبال آن است تا طرحها و برنامه‌های مختلف در حوزه گردشگری را ارائه کند و در نهایت به عنوان یک مرجع مورد استفاده قرار بگیرد.

مهدی جمالی نژاد در ادامه بیان داشت: شهرداری در عرصه گردشگری دارای رویکردی صیانتی و تأسیسی است چنانچه ما در تلاش هستیم تا ضمن توجه به آثار تاریخی و باستانی مراکز جدیدی را هم در جهت جذب گردشگر احداث نماییم.

شهردار اصفهان با اشاره به اینکه در این سند تلاش شده تا ذائقه‌های همه گردشگران ارزیابی و مورد توجه قرار بگیرد گفت: بهره‌برداری از مجموعه‌هایی چون تونل آکواریوم و باغ خزندگان و … در اصفهان نیز در همین راستا است و به دنبال سیاست جذب گردشگر است.

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =


صوت و فیلم

گزارش تصویری