کد خبر : ۸۳۴۴۳ دسته : البرز , تاریخ انتشار : ۱۴:۴۴ - چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴
اندازه فونت نسخه چاپی
استاندار البرز در آخرین جلسه شورای اداری استان اظهارکرد:

پیگیری تخلفات انتخاباتی توسط مراجع قانونی

به گزارش مفتاح،  سید حمید طهائی در آخرین جلسه شورای اداری استان که در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، اظهار کرد: در سال جاری که روزهای پایانی‌اش را سپری می‌کنیم دستاوردهای زیادی حاصل شد.

طهائی آخرین دستاورد باشکوه سال جاری را برگزاری انتخابات هفتم اسفند عنوان کرد و از همه‌کسانی که درروند هر چه‌بهتر برگزاری انتخابات مشارکت داشتند قدردانی کرد.

استاندار البرز از مردم، احزاب سیاسی استان، نهادها و سازمان‌هایی که درروند برگزاری انتخابات مشارکت جدی و فعالی داشتند تشکر کرد.

وی تأکید کرد: اگر رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و دیدگاه‌های دولت نبود این حماسه سیاسی خلق نمی‌شد.

طهائی گفت: انتخابات هفتم اسفندماه اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را به رخ جهانیان کشاند.

روند تکمیل سند آمایش سرزمینی استان البرز نهایی شد

استاندار البرز با تأکید بر اینکه ایام رقابت انتخابات به پایان رسیده است، گفت: تخلفات انتخاباتی توسط مراجع قانونی پیگیری می‌شود و در حال حاضر نیازمند رفاقت برای تحقق اهداف مهم هستیم.

طهائی با اشاره به اینکه منتخبان اعتماد مردم را جلب کرده‌اند، گفت: همه‌کسانی که در این عرصه انتخابات شرکت کردند چه آنانی که رای آورده‌اند و چه کسانی که رای نیآورده‌اند باید در امر خدمات‌رسانی مسئولان را یاری کنند.

وی خطاب به منتخبان مردم در مجلس دهم گفت: رهبر معظم انقلاب فرمودند مردم رای داده‌اند حالا نوبت منتخبان است که کار و تلاش مضاعف داشته باشند.

استاندار البرز در بخش دیگری از سخنان خود گفت: روند تکمیل سند آمایش سرزمینی استان البرز نهایی شده است و این سند به‌عنوان سند بالادستی استان محسوب می‌شود که مسئولان موظف به اجرای مفاد این سند هستند.

کمک ۲۷۰ میلیارد تومانی دولت به شهرداری استان البرز

طهائی به اختصاص ۵۵۰ میلیارد تومان اعتبار به پروژه‌های عمرانی استان در سال جاری اشاره کرد و گفت: دولت ۲۷۰ میلیارد تومان به شهرداری‌های استان کمک کرده است.

استاندار البرز با تأکید بر اینکه درآمد سال جاری استان محقق شده است، گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی مهمترین هدف سال آینده است که مدیران استانی باید برای تحقق این مهم تلاش کنند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه ایام نوروز در پیش است، گفت: مدیران برای ارائه خدمات به مسافران نوروزی اهتمام ویژه‌ای داشته باشند و درصورتی‌که قرار است در استان حضور نداشته باشند نماینده تام‌الاختیار خود را به ستاد تسهیلات سفر معرفی کنند.

استاندار البرز در پایان جلسه شورای اداری استان از اصحاب رسانه که در سال جاری مسئولان را در همه عرصه‌ها یاری کردند به‌ویژه اصحاب رسانه‌ای که انتخابات هفتم اسفندماه را پوشش خبری دادند تشکر و قدردانی کرد.

منبع:مهر

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + پانزده =


صوت و فیلم

گزارش تصویری