امام رضا علیه السلام: هر که غم مؤمنى را بزداید، خداوند در روز قیامت، غم را از دل او مى زداید.به گزارش مفتاح وبه نقل از ستاد اطلاع رسانی چهل و دومین دوره مسابقات ملی قرآن کریم در اصفهان، ایمان خواجه در این خصوص گفت: بر اساس هماهنگی به عمل آمده بین بنیاد ملی مسابقات قرآن و رادیو قرآن، رقابت‌های دو رشته از مسابقات بخش بانوان برای اولین بار از این رسانه به صورت زنده پخش خواهد شد.
وی افزود:، مرحله نهایی چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در بخش آقایان روز پنج‌شنبه یازدهم مهرماه با برگزاری مراسم اختتامیه رسماً به کار خود پایان داد تا همه چیز برای برگزاری بخش بانوان فراهم شود.
مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان اضافه کرد: خبر مهم در بخش بانوان مربوط به پخش رسانه‌ای این مسابقات است، بر اساس هماهنگی‌های به عمل آمده بین بنیاد مسابقات و رادیو قرآن مقرر شده تا رقابت‌های این بخش در رشته‌های ترتیل و حفظ کل قرآن کریم، پخش زنده رادیویی داشته باشد. این امر برای نخستین بار صورت گرفته تا رقابت‌های بخش بانوان به صورت زنده از رسانه ملی پخش شود.
گفتنی است، علاقه مندان می توانند رقابت های بانوان در رشته های حفظ و قرائت را از موج اف ام ردیف ۱۰۰ مگاهرتز بشنوند.

 

معرفی برترین های قرائت وترتیل خواهران
همچنین برترین‌های بخش قرائت ترتیل و رشته حفظ 10 جزء بخش خواهران معرفی شدند. به گزارش ستاد اطلاع رسانی چهل ودومین دوره مسابقات ملی قرآن کریم در اصفهان، برترین‌های دو بخش قرائت ترتیل و رشته حفظ 10 جزء بخش خواهران معرفی شدند.


برترین‌های بخش قرائت ترتیل
فرزانه کلانی از خراسان رضوی با رتبه ممتاز
ندا مرادی از تهران با رتبه ممتاز
پرنیان عصابخش تهران با رتبه ممتاز
سنا منبوهی از خوزستان با رتبه عالی
معصومه صهبایی استاد از خراسان رضوی


برترینهای رشته حفظ۱۰ جزء
شرمین خان‌محمدی از هرمزگان دارای رتبه عالی
زینب امیله از کهگیلویه و بویراحمد دارای رتبه عالی
رقیه خزعلی زاده از خوزستان دارای رتبه عالی
طاهره مرادی از کرمانشاه دارای رتبه شایسته تقدیر
عاطفه ابراهیمی از البرز دارای رتبه شایسته تقدیر
مریم نصیری از خراسان رضوی دارای رتبه شایسته تقدیر
سیده زکیه حسینی از بوشهر دارای رتبه شایسته تقدیر

مطالب پیشنهادی