7:36 1398/06/28

 

 

 

 

به گزارش مفتاح، چند روز پیش خبری از خبر گزاری فارس منتشر شد که در آن طی حکمی از سوی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، «سعیده مهرعلیزاده» به‌ عنوان «دبیر شورای راهبردی گردشگری سلامت منطقه آزاد کیش» منصوب شد. این خبر در برنامه سلام صبح به خیر منتشر شد.

صبح امروز منطقه آزاد کیش در پی انتشار این خبر وانتقاد برنامه سلام صبح به خیر نسبت به این انتصاب واکنش نشان داد و در جوابیه ای مطرح کرد که سعیده مهرعلیزاده سالهاست در منطقه ازاد در پست های مختلف کار کرده است و دریافت این پست به ناگهان اتفاق نیفتاده است.

در این جوابیه تاکید کرده اند که برای ارائه یک کار بهتر این کار انجام شده است و این پست هیچ گونه حقوق ومزایایی را شامل حال دختر استاندار سابق اصفهان نمی کند.

 

 

به گزارش فارس، این انتصاب در حالی است که یک ماه پیش در همین رسانه از حکم مشاوری حمید رضا عارف (بیشتر بخوانید) فرزند معاون اول دولت اصلاحات مبدع ایده عجیب «ژن خوب»، در منطقه آزاد کیش پرده برداشته شد. انتشار خبر انتصاب عارف، منجر به واکنش گسترده در فضای مجازی و رسانه ملی شده بود تا جایی که به درگیری توئیتری علی ضیا (مجری مشهور) و منطقه آزاد کیش انجامید (بیشتر بخوانید).

 

پدر سعیده مهرعلیزاده از سال ۹۲ عضو هیئت مدیره منطقه آزاد کیش بوده و در همان سالهای اول نیز دخترش در منطقه آزاد کیش مشغول به کار شده است.

 

سعیده مهرعلیزاده در حال حاضر رئیس اداره توسعه گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش است. گفته می شود وی متولد خرداد ۶۶ بوده و از یکی از دانشگاه‌های مالزی در رشته طراحی دوخت و مقطع کارشناسی فارغ‌التحصیل شده است.

 

وی هم‌اکنون دانشجوی کارشناسی ارشد طراحی صنعتی در پردیس بین‌الملل کیش دانشگاه تهران است.

 

گفته می‌شود، سازمان منطقه آزاد کیش قصد شرکت در نمایشگاه‌های آتی گردشگری سلامت در کشورهای مختلف را دارد و با این حکم، زمینه حضور مهرعلیزاده در این نمایشگاه‌ها و سفرهای خارجی متعدد فراهم شده است.

 

بدیهی است، در صورت فعال شدن گردشگری سلامت در کیش، فواید زیادی متوجه اقتصاد کیش خواهد شد. اما باید دید بکارگیری کسی که به جای تخصص در حوزه گردشگری و سلامت، صرفا از فرصت وابستگی به مسئولین بهره برده است تا چه میزان می‌تواند به این هدف کمک کند؟!

 

 

 

 

 

مطالب پیشنهادی